Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с кирилицата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с кирилицата

    Здравейте! Имам проблем с писането на кирилица. Във форума, както и в други изобщо не ще да пише на кирилица - излизат ми някакви йероглифи. Иначе в Skype и ICQ и други програми никакви проблеми.Помогнете!!!!

    #2
    А това горното как го написа? Да не би проблемът да не е в писането, а в четенето? Провери кодирането, за което е настроен браузърът ти (виж картинката). Между другото, с кой браузър си? Пробва ли с друг (ако имаш инсталиран)?Дай още симптоми! :D
    Прикачени файлове
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Значи това на картинката си е точно така. А в момента пиша в ICQ и после го копирам в форума. Иначе виж кво излиза като пиша на кирилица: 4@0AB8 :0: A8, :2> ?@09H? Ако някой го разчита нека се обади .

      Коментар


        #4
        Какъв браузър използваш, а също имаш ли инсталиран FlexType?
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Защо ли си мисля, че и аз имах подобен проблем. Ако си с IE 7 и си инсталирал версия 0.84 на биткомета така става. При мен беше така. За справка http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=14599
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            Fiat 127 написа:
            Защо ли си мисля, че и аз имах подобен проблем. Ако си с IE 7 и си инсталирал версия 0.84 на биткомета така става. При мен беше така. За справка http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=14599
            Абсолютно същият симптом се появи и при мен! Сега съм с Опера и всичко е ОК! А на колежката... опитай да напишеш мейл в браузъра си за да се убедиш, че проблема е в твоят телевизор!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Fiat 127 написа:
              Защо ли си мисля, че и аз имах подобен проблем. Ако си с IE 7 и си инсталирал версия 0.84 на биткомета така става. При мен беше така.
              Колеги златни сте! При първа среща имате по едно пиене от мене! А защо се получава така с този биткомет?

              Коментар


                #8
                Mindzu написа:
                Fiat 127 написа:
                Защо ли си мисля, че и аз имах подобен проблем. Ако си с IE 7 и си инсталирал версия 0.84 на биткомета така става. При мен беше така.
                Колеги златни сте! При първа среща имате по едно пиене от мене! А защо се получава така с този биткомет?
                Предполагам проблемът е в IE 7. Все пак това е IE и от него може всичко да се очаква.ПС Пиенето трябва да е за Crash 73. Той каза къде да търсим проблема.
                Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                Совалката средно на LPG
                Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                Коментар


                  #9
                  Нямате грижи, колеги! Няма да е зле една от тези теми (може би тази на фиат127) да бъде сложена като важна. Явно все по-често ще се появава тоя проблем.
                  1997 Brava 1.6, 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X