Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голф2 :):):)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голф2 :):):)

    Предварително се извинявам, ако този линк вече е пускан тук..Просто мн ме нарадва и не се стърпяхhttp://dreal.net/wiki/index.php/Голф_2
    Bravo 1.6 16V

    #2
    много яко само дет за някои неща много малко коне дават
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%...%BB%D1%84П.С. Хубаво е да се дават работещи линкове ...

      Коментар


        #4
        Старо и много пъти пускано
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          А ето къде се "произвежда" този уникат голфаджия.Инструктора отлично владее всичко описано в предният линк(включително дебелата верига на врата) и събира огромна мощност от конски сили под капака на този звяр.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            peho написа:
            А ето къде се "произвежда" този уникат голфаджия.Инструктора отлично владее всичко описано в предният линк(включително дебелата верига на врата) и събира огромна мощност от конски сили под капака на този звяр.
            Според мен този голф е с мотор от нисан скайлайн над 1000коня
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Abarth. написа:
              peho написа:
              А ето къде се "произвежда" този уникат голфаджия.Инструктора отлично владее всичко описано в предният линк(включително дебелата верига на врата) и събира огромна мощност от конски сили под капака на този звяр.
              Според мен този голф е с мотор от нисан скайлайн над 1000коня
              Как не те е СРАМ!!! Да обиждаш така великата немска машина. Дори само да си представиш, че някой може да сложи на голф двигател от японски таралясник е обида! Кой би прецакал великото немско качество, като го развали с двигател от некъф скайлайн ?!? От голфо по кураво нема!

              Коментар

              Working...
              X