Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Виждали ли сте такава скоба? - не свързано с фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Виждали ли сте такава скоба? - не свързано с фиат

    Та скобата е от Форд. Става въпрос за мондео, скобата е тази, която държи акумулатора. Нарисувал съм я за да видите за какво става дума. Та има една пластмасова кутия, в която седи акумулатора и е вързан с такава скоба. Скобата е изядена от едната страна и половината липсва. Акумулатора мисля че беше 75Ач, скобата е широка и викока колкото да обхване един такъв акумулатор.Възможно ли е да се намери такава скоба? Прилича ли на скоба от някой предишен модел на форд?Писах във форума на форд, но тия хора...без коментар.
    Прикачени файлове
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    #2
    Някой стругар който има и ъпкант ще те оправи според мене... другия вариант е по моргите
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      И аз мисля ,че е най - добре да отидеш със старата скоба при някой стругар.

      Коментар


        #4
        Вариант 1. Отиваш в първия шивашки магазин и си купуваш 1 метър лента като за дръжка на сак и 5-10см лепка за текстил. Зашиваш лепката опасваш акумулатора за стойката и закопчаваш лепката.Вариант 2. Отиваш в Практикер или Мосю Бъркулаж и си купуваш мини-трещьотка (май така му викаха). Представлява текстилна лента с метална катарама-трещьотка и по същия метод закопчаваш акумулатора.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар

        Working...
        X