Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютърен въпрос!?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Забележете отметките, които се слагат допълнително 20880 и 21025 и проблемните програми спират да са проблемни.Аз ги слагам по време на инсталацията на XP, на вас ще ви иска CD.
    Прикачени файлове
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #17
      simeon3000 написа:
      Забележете отметките, които се слагат допълнително 20880 и 21025 и проблемните програми спират да са проблемни.Аз ги слагам по време на инсталацията на XP, на вас ще ви иска CD.
      и аз слагам отметки на всичко свързано с кирилицатаи нямам проблеми
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #18
        simeon3000 написа:
        Забележете отметките, които се слагат допълнително 20880 и 21025 и проблемните програми спират да са проблемни.Аз ги слагам по време на инсталацията на XP, на вас ще ви иска CD.
        Току що направих и това, но нямаше ефект! А флекса не искам да го махам, че ми е от човека който ми поддържа компа, моя флекс дето го теглих от сайта на Датекс, не иска да тръгва при стартиране! ПП: Колкото го кирилицата на инжинера, като я изтеглих изписа, че е за версиите на Уиндоус до 2000!?!
        Space Star 1.9 DID

        Коментар


          #19
          Тоя проблем с маймуницата в Уинамп (file info) няма оправия... По едно време и мене ме дразнеше, но му свикнах... Другия вариант е да махаш ID3 Tag-овете на песните, но си е голяма играчка...
          1997 Brava 1.6, 16V

          Коментар


            #20
            Може би не знаете, но Флекстайпа инсталира собствена кодова таблица. Това е направено абсолютно нарочно. Затова, Майкрософт купиха кирилизация от кирила, не от флекстайп. При преинсталацията на Вина всичко се прецаква. Затова в конкретния случай помага само преинсталация. Ако никога не си имал флекстайп, най-добре си е въобще да не се слага, и тогава помагат отметките за инсталация на други кодови таблици и прочее, за които говорят колегите.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              Ясна работата, ще се уча да чета на маймунски език! Просто компа е прясно преинталиран и то два пъти едно след друго!
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #22
                Crash73 написа:
                Тоя проблем с маймуницата в Уинамп (file info) няма оправия... По едно време и мене ме дразнеше, но му свикнах... Другия вариант е да махаш ID3 Tag-овете на песните, но си е голяма играчка...
                При мен дето съм с Flex Type в Winamp кирилицата работи ...

                Коментар


                  #23
                  wwweb написа:
                  Crash73 написа:
                  Тоя проблем с маймуницата в Уинамп (file info) няма оправия... По едно време и мене ме дразнеше, но му свикнах... Другия вариант е да махаш ID3 Tag-овете на песните, но си е голяма играчка...
                  При мен дето съм с Flex Type в Winamp кирилицата работи ...
                  Именно, не се проявява навсякъде! Преди имах проблем с ICQ, сега е ОК. Сложиш английската версия на Winamp и всичко което е на бг сега е ок! Но с тези листовки и с RegCleaner-a нещата не са така! Дори и и в Nero-то ако дадена папка е на бг, като се дръпне в ляво за да се запише, там не се чете!ПП: Лошото е, че като казах на моя човек дето ми поддържа компа, за тоя проблем, той се учуди к’во е това животно!
                  Space Star 1.9 DID

                  Коментар


                    #24
                    Roko написа:
                    А флекса не искам да го махам, че ми е от човека който ми поддържа компа, моя флекс дето го теглих от сайта на Датекс, не иска да тръгва при стартиране! ПП: Колкото го кирилицата на инжинера, като я изтеглих изписа, че е за версиите на Уиндоус до 2000!?!
                    Уфф, отдавна не съм преинсталирал нищо /сигурно има-няма 1 година :D / - работи си всичко ОК! :D Но, ... виж и това :http://injinera.bgplus.com/deinst/rm....htmНямам твоите проблеми и не мога да те убедя да си махнеш Flex Type /никога не съм го ползвал :D /, това си е твое решение!!!
                    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                    Среден разход на газ

                    Коментар


                      #25
                      Още един глас и от мен за махане на флекс тайп! Тази "боза" вършеше работа само под windows 3.1 /3.11.Аз качвам "Кирила 2000" много по опростена от флес тайп, но може и решенията на инженера.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #26
                        Roko написа:
                        wwweb написа:
                        Crash73 написа:
                        Тоя проблем с маймуницата в Уинамп (file info) няма оправия... По едно време и мене ме дразнеше, но му свикнах... Другия вариант е да махаш ID3 Tag-овете на песните, но си е голяма играчка...
                        При мен дето съм с Flex Type в Winamp кирилицата работи ...
                        Именно, не се проявява навсякъде! Преди имах проблем с ICQ, сега е ОК. Сложиш английската версия на Winamp и всичко което е на бг сега е ок! Но с тези листовки и с RegCleaner-a нещата не са така! Дори и и в Nero-то ако дадена папка е на бг, като се дръпне в ляво за да се запише, там не се чете!ПП: Лошото е, че като казах на моя човек дето ми поддържа компа, за тоя проблем, той се учуди к’во е това животно!
                        Значи е от различните сървис пакети на XP... Аз съм с Флекс, на Медия Център XP SP2 - не работи и при мен.
                        1997 Brava 1.6, 16V

                        Коментар


                          #27
                          Аз съм с Win XP SP 3!
                          Space Star 1.9 DID

                          Коментар


                            #28
                            Roko написа:
                            Аз съм с Win XP SP 3!
                            Аз пък съм с СП4 хаха - майтап да става.Никой не се сети - щом това не помага си смени шрифта на уиндоуса - в този момент след като всичко си пробвал и не е сработило, може това да ти помогне
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #29
                              BO написа:
                              Roko написа:
                              Аз съм с Win XP SP 3!
                              Аз пък съм с СП4 хаха - майтап да става.
                              Ясно - и двамата сте с лицензирани версии - майтап да става !
                              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                              Среден разход на газ

                              Коментар


                                #30
                                BO написа:
                                Roko написа:
                                Аз съм с Win XP SP 3!
                                Аз пък съм с СП4 хаха - майтап да става.Никой не се сети - щом това не помага си смени шрифта на уиндоуса - в този момент след като всичко си пробвал и не е сработило, може това да ти помогне
                                Сори за глупавия въпрос, как да го сменя?!?
                                Space Star 1.9 DID

                                Коментар

                                Working...
                                X