Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютърен въпрос!?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компютърен въпрос!?!

    След преинсталацията на Windows забелязвам следното: при WinAmp, който е на български, песните със заглавия на бг не се четат (излизат на маймуни)! Иначе самите менюта на програмката се четат, там проблем няма! Онзи ден си изтеглих от www.zamunda.net нещо като програмка, вътре със закона за движение по пътищата и листовки за решаване! Програмаката не иска инсталиране, стартира се с една иконка! При стартирането се появи същият проблем: менютата и бутоните на програмата си излизат на бг, НО текста на въпросите във листовките, пак излиза на маймунки! Въпросът ми е защо се получава така и как да го оправя?ПП: Няма да се явявам на шофьорски курсове, просто реших да си упражня знанията!
    Space Star 1.9 DID

    #2
    За WinXP - Control Panel/Regional and Language Options/Advanced/Language For non-Unicode programs/ -> избираш "Bulgarian". Би трябвало да е това.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    Коментар


      #3
      Control Panel/Reg and Language Oprtions/Advanced/Sеlect a language.......избираш български
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        Дам! Проверих на Bulgarian е!Сега какво?ПП: Сега се сещам, че преди имах същия проблем с ICQ репорта за пощенската кутия в АБВ!Но след последното преинсталиране този проблем изчезна! Но ето, че пак се появява, макар и на друго място!
        Space Star 1.9 DID

        Коментар


          #5
          С риск да прозвучи тъпо ама - сложи си FlexType за XP, при мен поне помогна. И на мен в разни програмки излизаха маймуни, после се оправи. Как ли не се борих ама с това се реши проблема.

          Коментар


            #6
            Sashe написа:
            С риск да прозвучи тъпо ама - сложи си FlexType за XP, при мен поне помогна. И на мен в разни програмки излизаха маймуни, после се оправи. Как ли не се борих ама с това се реши проблема.
            Не е тъпо ... така се оправя ...

            Коментар


              #7
              Имам инсталиран ФлексТайп! Може би проблема е в него. Но преди си бях изтеглил един от сайта им и за да тръгне се даваше Continue Unregistered! Но мамуните пак излизаха!
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #8
                може и без Flex Typeдай всички настройки в Regional and Language Options да са "Български"с изключение на език под подразбиранерестартирай компота
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  http://free.hit.bg/injinera/na4alo.htm - имах същия проблем, но в този е обяснено всичко, което трябва да направиш. за да си кирилизираш нормално Уинедоуса.Без Флекс Тайп.

                  Коментар


                    #10
                    След като си преинсталирал Уина, сега преинсталирай и флекстайпа.Ако не стане, върни си настройката Cyrillic на English и пак на Cyrillic с рестарти помежду, и ще се оправи.
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      Sashe написа:
                      С риск да прозвучи тъпо ама - сложи си FlexType за XP, при мен поне помогна. И на мен в разни програмки излизаха маймуни, после се оправи. Как ли не се борих ама с това се реши проблема.
                      Не е тъпо ... така се оправя ...
                      С риск да се конфронтирам с колегата wwweb и други ... , ето няколко линка, в които се казва обратното:http://injinera.bgplus.com/dloadmnu....norma.htmП.С. Аз не ползвам Flex Type! :D
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар


                        #12
                        masterkar написа:
                        wwweb написа:
                        Sashe написа:
                        С риск да прозвучи тъпо ама - сложи си FlexType за XP, при мен поне помогна. И на мен в разни програмки излизаха маймуни, после се оправи. Как ли не се борих ама с това се реши проблема.
                        Не е тъпо ... така се оправя ...
                        С риск да се конфронтирам с колегата wwweb и други ... , ето няколко линка, в които се казва обратното:
                        Няма проблем По-горе казах, че решението е Flex Type защото точно този метод за кирилизиране работи при мен и винаги зъм ползвал него. Пробвал съм и другия метод без Flex Type и при мен специално никога не е работил. Винаги има програми, които излизат на маймуница. Нямам представа защо се получава така, а и не съм се занимавал да открия какъв точно е проблема. За мен е важното да работи (то нали точно това е целта) и след като работи ползвам него Всеки да си ползва това, което иска ...

                        Коментар


                          #13
                          И аз съм с "Кирилица от Инженера" - след същия проблем с маймуници, се поразрових из нета и попаднах на неговия сайт - инсталирах я, и маймуниците се оправиха, с Windows XP съм.
                          Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                          Коментар


                            #14
                            heraldita написа:
                            И аз съм с "Кирилица от Инженера" - след същия проблем с маймуници, се поразрових из нета и попаднах на неговия сайт - инсталирах я, и маймуниците се оправиха, с Windows XP съм.
                            И аз, и аз ... :D !
                            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                            Среден разход на газ

                            Коментар


                              #15
                              masterkar написа:
                              heraldita написа:
                              И аз съм с "Кирилица от Инженера" - след същия проблем с маймуници, се поразрових из нета и попаднах на неговия сайт - инсталирах я, и маймуниците се оправиха, с Windows XP съм.
                              И аз, и аз ... :D !
                              Това е много интелигенто решение за кирилзация. Флекстайпа си е кофти програма - бута се къде ли не.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X