Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да ми е честито...И мен ме ухапа "паяк"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да ми е честито...И мен ме ухапа "паяк"

    Ей загубена работа.... Днес и мен ме ухапа паякът. бях си спрял на място, на което си спирам от години - в Борисовата градина, с/у капитолията - има една малка уличка, не третоар-уличка. И кво днес да се окаже, че има акция в тоя район И нестига, че им платих 30лв., ами сега и глоба в рамер на 100 лв. ми наложиха, която не отива в КАТ,а при ба’т Бойко Има ли възможност да не си я плащам тая глоба!?!?!
    Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
    Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
    Fiat Bravo 1.4 120k.с.

    #2
    Тая глобае само за зелени площи бе мой! Кажи им, че искаш снимки, на тях ще се вижда, че си спрял на улица, а не на зелена площ! Абе тия нещо много зеха да си позволяват и измислят.

    Коментар


      #3
      bscsystem написа:
      Тая глобае само за зелени площи бе мой! Кажи им, че искаш снимки, на тях ще се вижда, че си спрял на улица, а не на зелена площ! Абе тия нещо много зеха да си позволяват и измислят.
      А къде мога да ходя да искам снимки и да пускам възражение....Казаха ми че имам три дневен срок, ма не ми казаха къде да ходя да се оплаквам
      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

      Коментар


        #4
        В КАТ предполагам, аз ходих един път да се жалвам за червен светофари без колан уж. Имаше ефект.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Не не не . Бъркате. Той е вдигнат в нарушение на общинска заповед. Не е в нарушение на ЗДвП. И за това АКТ-а му предполагам е писан от служители на общината а не от служител на КАТ на наказателния паркинг. Аз до колкото знам там се казва че е забранено да се спира в ПАРКОВЕ. А тази уличка от Др. Цанков е в парка. Без значение дали е тротоар или улица или тревна площ, то е ПАРК. Снимките до колкото знам се вадят с молба от Паркинги и Гаражи. Ул Будапеща но. 17. На 3-тия етаж. Не знам къде се обжалва но със сигурност не е в КАТ.

          Коментар


            #6
            Ами колега прав си. Акта ми е съставен от столична община, а не от КАТ. Обаче пише, че съм паркирал в Зелени площи, незнам дали може да се заяждам за думи тревни площи-паркове
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              Nikcho написа:
              Ами колега прав си. Акта ми е съставен от столична община, а не от КАТ. Обаче пише, че съм паркирал в Зелени площи, незнам дали може да се заяждам за думи тревни площи-паркове
              Цялата история е голям парадокс! Ясно е, че в тревни площи не може да се паркира. Как са разрешили обаче в парк да има автокъща, това вече е друг въпрос...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Да ви кажа каква е процедурата по пускане на жалби, ако на някой му се случи да си знае Първо се отива в паркинги и гаражи - ул. Будапеща 17, на 3 етаж. Там се пише една молба, в която се описва какво е станало. Молбата е до директора на паркинги и гаражи, който вижда направените снимки и възоснова на тях решава дали правилно е вдигната колата или не и ако жалбоподателя е прав му се възстановяват парите. Има един човек, който ти казва какво да пишеш в молбата. После, според зависи съставен ли ти е акт и от коя институция ти е създаден, отиваш там да пускаш жалба. Понеже моят акт е към софийският инспекторат отидох там на ул. Париж 5, на първият етаж в деловотството. И там се пише Възражение - свободен текст, с/у наложеният акт. Ами това, аз смятам, че не съм сгрешил закона и затова пуснах жалбите. Сега майката му е чакането До една седмица казаха, ще дойде отговор от паркинги и гаражи, а до месец от инспектората. Стискайите палци всичко да е наред Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар

                Working...
                X