Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблема свързан с Nokia 6230

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблема свързан с Nokia 6230

    Нещата седят по следния начин:От няколко дни индикатора за батерията на Нокията ми 6230 просто си прави каквото си иска.Например зареждам я цяла нощ и първия ден всичко е ок.Но на втория пада от максимално заредено до една чертичка и след известно време(10-15 минтути) се качва до половината и след 1-2 часа пак същото.Също така понякога вместо да ми падне на едно деление,направо се изключва и щом го включа си се вдига на около 60-80% и пак след 1-2 часа се повтаря цикъла.Чудя се дали батерията не е здала багажа вече или е някъкав по-сериозен проблем?Бих си купил още една оригинална батерия и да пробвам с нея как ще бъде,но ако не е от батерията само ще съм се прецакал да си взема още една батерия и след това да седи и да хваща прах.Даите някакви съвети моля.
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    #2
    Ако имаш някой приятел с Нокиа, не задължително 6230, но да е със същата батерия, може да пробваш твоята.Но си мисля. че си за нова батерия.От колко време ползваш ?

    Коментар


      #3
      re

      100 % батерия.Студеното време им е голям враг.
      Fiat Bravo 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: re

        Още един глас за батерията. Провери с друга дали има проблем и тогава ще го мъдрим. Ако не е от батерията може дане ти зарежда добре и да е прецакана буксата на телефона, но това е много малко вероятно. Батерията е същата като на 2600 това само за сведение.
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #5
          Батерия!- също така е като на 1100 и 6630 тъи 4е ако намериш някой с тия телефони пробваи с неговата. Успех
          Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
          Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

          Коментар


            #6
            Браво хора! :D Радвам се че тук мога да получа компетентно мнение и за това.Наистина се оказа батерията.Мерси за всички отговори.
            FIAT Punto ELX 1.2 75

            Коментар

            Working...
            X