Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

който успешно го направи-награда

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: тц

    dimo4ko написа:
    iee написа:
    Това последва като го показах на жената :D :D :D
    Ние не си говорим
    за утешение на всички-и моята приятелка ми беше сърдита цял ден как беше приказката... "болката минава срама остава"... или нещо от сорта

    Коментар


      #17
      Тъпо - тоя номер почна да се изтърква...

      Коментар


        #18
        wwweb написа:
        Мисля, че тая дето вика не е наред нещо ...
        Подозирах аз, че има нещо гнило в тоя пуст zoom in... п.с. да беше подшушнал синия колега, че една водна чаша ракия дава предимство в търсенето..... добре, че имаше малко шипково вино в хладилника та се посъвзех малко от стреса... слаби са ми "мартинките" за таквиз работи...

        Коментар


          #19
          morg написа:
          Тъпо - тоя номер почна да се изтърква...
          са колега сигорно си се изплашил най-много от всички и после тъпо било :D :D :D

          Коментар


            #20
            siniq-bega4 написа:
            morg написа:
            Тъпо - тоя номер почна да се изтърква...
            са колега сигорно си се изплашил най-много от всички и после тъпо било :D :D :D
            Направо си по***ах гащите от страх ... ама мине не мине ден и някой го праща по едно такова. Още не мога да разбера какво му е забавното...

            Коментар


              #21
              morg написа:
              siniq-bega4 написа:
              morg написа:
              Тъпо - тоя номер почна да се изтърква...
              са колега сигорно си се изплашил най-много от всички и после тъпо било :D :D :D
              Направо си по***ах гащите от страх ... ама мине не мине ден и някой го праща по едно такова. Още не мога да разбера какво му е забавното...
              Абе добре бе хора аз като го гледах имаше точно 1 мнение в което се споменава - е ще се стряскаме ли сега. И при положение че всички казват че са виждали подобно как пък не се сетихте за кво става въпрос ам се втурнахте детайли да гледате. Аз като си го пуснах и чаках да видя кой ще ми се оцъкли
              Punto SX 1.1 55

              Коментар

              Working...
              X