Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си Fiat-че

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106746Обърнете внимание на километража : 28 000км. И на мен ми се видя супер странно, но диагностиката показа, че няма грешка. Оказах се късметлия.
    Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

    Коментар


      #17
      Много запазено изглежда .Попаднал си на хубава кола ,и цвета не е лош (само че наживо не си спомням да съм виждал брава с такъв цвят ) Само и липсват тасовете с дупки за болтовете и да изглежда като нова :D
      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

      Коментар


        #18
        Те браво и брава не са с такива тасове. Количката е супер.Ако е от Италия смени консумативи и си смажи всичко що е съединение. Пипни навсякъде. Стегни всеки винт и колата ще ти се отблагодари.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #19
          Честито колега. Много без аварийни километри!Да и се радваш много и да я поддържаш ... да ти се радва и тяУспех.Колата е прекрасна
          Fiat Brava 1.9 TD 75hp `97
          75 2.0 TS
          Alfa 165 2.5 TD 125hp (VM32B)

          Коментар


            #20
            GTipo написа:
            Те браво и брава не са с такива тасове. Количката е супер.Ако е от Италия смени консумативи и си смажи всичко що е съединение. Пипни навсякъде. Стегни всеки винт и колата ще ти се отблагодари.
            Точно със такива са, поне Браво, виж моето, то е от първите(http://i.data.bg/07/03/03/260577_orig.jpg). Ако колата е във ред и нищо не тропа и лопа, по-добре не барай нищо, освен консумативите и то при задължително доверен човек! Колата, ако е пазена е пазена, няма значение от къде е внесена - Италия, Австрия...
            1.4, 12V, 80к.с., ноем.'95, на газ

            Коментар


              #21
              Ако не е тайна за колко пари горе долу я взе и от где, че един приятел много се е залетял и той за Brava
              Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
              Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
              Fiat Bravo 1.4 120k.с.

              Коментар


                #22
                Колата е купена от Дупница за 5000лв.
                Fiat Brava_EL 1.6 16V 103hp

                Коментар


                  #23
                  гледам че си от Перник .... как не взе вместо хубавата бравичка за някой Голф Явно имало и ценители в този град
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #24
                    Честито и от мен и добре дошъл в клуба, лека и безаварийна!!!
                    1.6 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X