Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Информация за различни изпарители, ТАП, Ламбда газ и др.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Информация за различни изпарители, ТАП, Ламбда газ и др.

    Благодарение на колегата qnisZ в download частта на форума.Ето линк -> Газови Уредби.
    Надявам се колегата ще понапише малко повече инфо кое какво е.

    Edit: Върнах липсващите данни, налични са на новото място!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Колега мисля че трябва да я реформираме малко че ще стане обьркване. И няма да могат колегите да го използват пьлноцено.

    Коментар


      #3
      Само казвай как и ще я реформираме.В момента съм го изсипал точно както го получих от тебе.Аз мислех да сложим линкове в темата кое какво е всъщност.
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #4
        Така програмата за плочките не работи *това е пьлната версия на БРЦ на каква кола каква плочка и трябва* на фаела за плочките има една икона на експлорера *mixers.htm* като цькнеш на нея те пита за марка, каква е колата *карборатор/инжекция/биос* и после изкарва моделите, и от там като избереш модела ти изваджда автоматично плочката която трябва за нея. А в момента тази функция не работи *трябва да се свали цялия фаел* и тогава мисля че ще се получат нещата. Незнам как ще стане но трябва да се помисли.

        Коментар


          #5
          Това го гледах - трябва да се преработи за да тръгне. Така както е направено ще върви локално на ПЦ или под IIS а тука е apache трябва преработка.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Ммммм даааа нещата са много сериозни. Успях да разгледам част от нещата. Колегата е събрал много неща. Само трябва да се подредят!
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #7
              Ами може и тука в темата с линкове... лошото е че аз съм зле от към времето.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                brat_John написа:
                Ммммм даааа нещата са много сериозни. Успях да разгледам част от нещата. Колегата е събрал много неща. Само трябва да се подредят!
                Колега имам още много неща но почти всичко сьм купувал мога да изпратя само схеми за конкретния автомобил и конкретната система при запитване. Тук сьм пратил почти само информативни фаелй.

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  Ами може и тука в темата с линкове... лошото е че аз съм зле от към времето.
                  Е това е вече друго нещо. ПОЗДРАВИ

                  Коментар


                    #10
                    Молба

                    Колега,Имам брава 1.6 16В 103к и искам да сложа газ.Отидох на линка , но той не работи. Може ли да ми пуснеш инфо на tehnoart@abv.bg Thanks Пламен
                    Фиат Брава 1.6 16в 103 к.с.
                    Fiat Punto 2 1.9 JTD 80 h.p.

                    Коментар


                      #11
                      Имам няколко въпроса и понеже са свързани с емулатори и ТАП ще питам тук.1) Когато мина на газ без емулатор за дюзата тя изключва и дава грешка в компютъра. Какво от това? В смисъл компютъра продължава ли работата си? Следи ли параметрите идващи от ламбда сондата и тн.2) Колата ми е без сякакви електроники по газовата уредба. Как мога да подобря работата и евентуално да вдигна мощноста. Монтирането на ТАП ще помогне ли и ще се усети ли разлика? Само ТАП ли се монтира или и други електроники към него. 3) Колко струва един ТАП и можете ли да ми препоръчате от къде да го купя и къде да го монтирам. Става дума за София. Благодаря ви предварително за отговорите.П.С Колата ми е пунто 1.1 6скорости 98година 55коня, ако това е от някакво значение.
                      Fiat Punto '98 1.1 6Speed.
                      Fiat Stilo '02 1.6 16V

                      Коментар


                        #12
                        здравеите трябва ми схема на кабелите на тап dis92 kupih go от една морга за 15лв но не мога да му намеря схема за да го монтирам ммоля помогнете колата е фиат браво 16-16в 103 кс
                        fiat bravo 16_16v 103hp

                        Коментар


                          #13
                          Ако успееш да го подкараш с тази кола кажи как е станал че аз просто не виждам общи неща с двете. Този ТАП не става на тази кола а е за АУДИ И ФОЛЦВАГЕН такива от ВАГ групата. :D

                          Коментар


                            #14
                            за тап-а засега няма даси пражя опити 6те отида да си жзема друг този на моргата каза 4е имал (много такива котиики и ги дава ефтино) от тази морга си взех са6то и ламбда контрол но незнам кам коя жица на сндата да го сваржа мисля 4е е 4ерната но ако някои знае коя е жицата моля да помогне ако някои се интересува моргата е в варна
                            fiat bravo 16_16v 103hp

                            Коментар


                              #15
                              ЕЕЕ ЗДРАВКО супер си системата тръгна на ново.

                              Коментар

                              Working...
                              X