Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Свирене от предното стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Свирене от предното стъкло

    Здравейте,става дума за фиат браво 2-2010 год.Забелязах че при скорост от над 140 км.се чува доста неприятно свирене от предното стъкло все едно че има малка дупчица през която минава въздух и доста свирка.Чува се от дясно долу от където обдухва парното предното стъкло.Облепих с хартиено тиксо от вънка ,но няма промяна,моля за съвет.Ако някой е имал подобен проблем дали е възможно да е от стъклото или от пластмасата където са чистачките там има дупки.Карал съм я на сервиз но се чудят от къде може да е .Много е дразнещо при по висока скорост.Ще съм ви благодарен,ако може да ме насочите къде да търся проблема.Фиатите си имат общо взето едни и същи проблеми.Също и с педала на съединителя,при натискане скърцаше,смених двете пластмасови втулки на педала и все тая,а в сервиза ми казаха че от втулките е проблема,и трябва да се сменят.
    Последна редакция от bravooo; 05.01.2022, 17:17.

    #2
    Шум в купето от вятър след 100 км.
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Този проблем колега се реши с смяна на уплатнение на предно стъкло.Много моля четете,пуснал съм темата ако някой е имал подобен проблем,къде да се търси.Естествено че съм бил на сервиз,но се чудят от къде влиза въздух в купето.Разбира се че са ми казвали подлепи си предното стъкло,но всичко е пари не обичам принципа проба-грешка.

      --- Автоматично слети последователни мнения ---

      Този проблем е друг,само да уточня.Старият проблем е решен.Бих я продал с удоволстие ,но съм вкарал доста пари в нея.Благодарим на всеки който би могъл да помогне

      Коментар

      Working...
      X