Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с Би Ксенон фарове на Крома2.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с Би Ксенон фарове на Крома2.4

    Здравейте,

    Весела коледа да сте живи и здрави. Нов съм във форума и моля за помощ за проблем с Би ксенон с лупи на Крома 2.4. Проблема е че от скоро започнаха да се движат нагоре надолу до като си карам. В началото когато запаля колата се саморегулират нормално, но след известно време почват да се движат нагоре надолу без причина. Свалих "датчика" който е на преден ляв носач и беше мокър на пинчетата свалих го изсуших го с пистолет за топъл въздух, но пак почнаха да играят нагоре надолу. ОЕМ на датчика е 51764318. Въпроса ми е само той ли контролира движението на фаровете нагоре надолу? Click image for larger version

Name:	data4ik.jpg
Views:	1
Size:	4,3 KB
ID:	2170888 Къде другаде да търся проблема дайте мнения моля или направо друг датчик?

    #2
    Има датчик и на задния мост на левия носач
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

    Коментар


      #3
      Alfa tuner написа: Преглед на мнението
      Има датчик и на задния мост на левия носач
      Благодаря, утре ще го ръчна.

      Коментар


        #4
        Когато движа рамото на задния датчик фаровете не реагират а когато движа предния се движат на горе на долу. Което ме навява на мисълта, че е предал богу дух. Сега го изключих довечера ще направя едно кръгче да видя да ли ще има разлика. Пробвах се да прочета фаровете като имам платена версия на Multiecuscan но без успех дава ми Connect cable 1 green or pin 12 пробвах всички варианти на синия кабел който имам с различни пинове без успех. Ако някой знае дали е възможно и как да се четат фаровете ще съм благодарен?

        Коментар


          #5
          Click image for larger version

Name:	35BFE623-1D41-43F0-9A58-DBFF784D5A24.jpeg
Views:	1
Size:	131,8 KB
ID:	2099291Фаровете за да ги прочетеш трябва да имаш
          преходни букси тези на снимката, а като ги нямаш свали предната машинка и я закачи на буксата отзад и ще видиш дали проблема е в машинката
          Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

          Коментар


            #6
            Alfa tuner написа: Преглед на мнението
            [ATTACH=CONFIG]109188[/ATTACH]Фаровете за да ги прочетеш трябва да имаш
            преходни букси тези на снимката, а като ги нямаш свали предната машинка и я закачи на буксата отзад и ще видиш дали проблема е в машинката
            Благодаря ти. След като изключих задния датчик спряха да полудяват фаровете. Ще търся друг за да пробвам дали ще се оправят напълно.

            Коментар

            Working...
            X