Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем при палене Fiat Stillo 2006 Multijet 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем при палене Fiat Stillo 2006 Multijet 1.9

    Здравейте,
    За пръв път пиша във форума, но съм преглеждал много теми и винаги са ми били полезни, благодаря за което.
    Имам следния проблем с Fiat stillo 2006 multijet 1.9 120 коня, колата пали по-трудно когато двигателя е студен. Проблема се появи преди 3 месеца при смяна на съединител комплект, но тогава беше по-топло и не се усещаше така. Мисля си, че е проблем с компресията на двигателя, защото когато оставя колата на скорост по надолнище неможе да се задържи и превърта. Моля да ми кажете съвети с които да избегна отваряне на главата.

    #2
    Здравей, Колега. Не се филмирай- ядва ли двигателя е изгубил компресия. Проблема ще е нещо елементарно. Погледни в раздел Сервизи и магазини - там има отзиви да добрите сервизи за Фиат.
    Намери кой да затапи и изключи софтуерно ЕГР-а, ей така, за пробата.
    Успех с решаването на проблема !
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора. Като за първи време съм поръчал подгревни свещи комплект, че едната ми е изгоряла от сигурно 2 години. Взел съм и уплътнение на изпускателната тръба, защото виждам че там има омаслено. Но като сменям свещите ще проверя и ЕГР-а.

      Коментар


        #4
        Смених свещите и сега пали от раз. Доста време пали на 3 свещи, но явно сега и те са почнали да работят не както трябва.

        Коментар

        Working...
        X