Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде да си оправя колата след катастрофа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде да си оправя колата след катастрофа?

    Ако има тема по тоя въпрос съжалявам но времето ми е малко и трябва бързо да реша какво да правя.В събота тръгнах за работа и един пич се спря в мен с доста висока скорост.Виновен е мина на червено и беше с алкохол а колкото до колата ми добре я помля.Колата ми е застрахована и вчера бях на оглед в Бул Инс,които ми дадоха право на избор да си я правя на фактури или да я вкарам в Ауто Италия с които имат договор и да не се занимавам.Написаха ми нова предна броня,нов преден калник,нов подкалник,боя металик и тн ....и казаха когато се разглоби колата ще направят втори оглед по окачването.Кажете ако някой е имал подобно неприятно преживяване какво да избера.Когато имам свободно време винаги съм във форума и видях че има доста негативни мнения както и някои добри за Ауто Италия но...?
    FIAT BRAVO
    TD100HP
    06.99

    #2
    Re: каде да си оправя колата след катастрофа?

    milchani написа:
    Ако има тема по тоя въпрос съжалявам но времето ми е малко и трябва бързо да реша какво да правя.В събота тръгнах за работа и един пич се спря в мен с доста висока скорост.Виновен е мина на червено и беше с алкохол а колкото до колата ми добре я помля.Колата ми е застрахована и вчера бях на оглед в Бул Инс,които ми дадоха право на избор да си я правя на фактури или да я вкарам в Ауто Италия с които имат договор и да не се занимавам.Написаха ми нова предна броня,нов преден калник,нов подкалник,боя металик и тн ....и казаха когато се разглоби колата ще направят втори оглед по окачването.Кажете ако някой е имал подобно неприятно преживяване какво да избера.Когато имам свободно време винаги съм във форума и видях че има доста негативни мнения както и някои добри за Ауто Италия но...?
    Колкото и странно да ти звучи във форум на Фиат, горещо ти препоръчвам единия от оторизираните дилъри на Опел, "СОФИЯ АУТО".Сервизът е на европейско ниво, а тенекеджийско-бояджийските работи над него.Също са доста коректни.Предполагам, че Бул Инс имат договор и с тях.Успех!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: каде да си оправя колата след катастрофа?

      milchani написа:
      Ако има тема по тоя въпрос съжалявам но времето ми е малко и трябва бързо да реша какво да правя.В събота тръгнах за работа и един пич се спря в мен с доста висока скорост.Виновен е мина на червено и беше с алкохол а колкото до колата ми добре я помля.Колата ми е застрахована и вчера бях на оглед в Бул Инс,които ми дадоха право на избор да си я правя на фактури или да я вкарам в Ауто Италия с които имат договор и да не се занимавам.Написаха ми нова предна броня,нов преден калник,нов подкалник,боя металик и тн ....и казаха когато се разглоби колата ще направят втори оглед по окачването.Кажете ако някой е имал подобно неприятно преживяване какво да избера.Когато имам свободно време винаги съм във форума и видях че има доста негативни мнения както и някои добри за Ауто Италия но...?
      Къде беше застрахован само за вметката. Съжалявам за станалото, но все пак ти дават избор, което е добре.
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        катастрофа

        ако в сервиза вземат толкова колкото на колегата със Стилото никой няма да ти признае в сервиза на фият не че ще го оправят идеално но поне външно ще е добре .а за твой сервиз като не знаеш кой как работи паккофти има ли изискванияа колко пари ще дават за ремонт.
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          ВО,застраховка гражданска отговорност и каското са ми в Бул Инс,като застраховката ми е в евро което ми дава някои допълнителни предимства...като например можех да си вкарам колата във Вантотрейд,но се получи следния казус.Каското ми беше на разсрочено плащане на 4 вноски и ми казаха,че за да ми я вкарат в Ауто Италия,трябва да си платя всички вноски и тогава ще ми напишат възлагателно писмо към сервиза,ако пък си избера сервиз трябва да си платя сам ремонта и да отида после със фактурите да ми ги осребрят(чака се около месец),като те ще си приспаднат от тях оставащите ми 3 вноски.Единственото хубаво от всичко това е че не ми сложиха някаква оценка до колко пари да го направя(според мен те не губят нищо,защото аз нямам никаква вина за ПТП-то и ще си вземат парите от гражданската на колегата,който ме удари).Решението дойде бързо.Колата си я купих на 27.12.2006г. и си дадох почти всичките пари,а за да си я правя сам в сервиз се налагаше да си купя нова броня,нов калник,нов подкалник и тн...(не се знае какво е положението с окачването,защото удар имаше и в джантата,а и леглото на въздушния филтър под предния капак също е разбито),което ме доведе до мисълта да си дам последните 500лв. и да си платя оставащите 3 вноски.Вчера закарах колата в Ауто Италия и в петък ще направят втори оглед,след като свалят калника и бронята,за да видят как стоят нещата по окачването.P.S. ТОВА Е ПЪРВОТО МИ ПТП ЗА 13 ГОДИНИ ШОФИРАНЕ В СОФИЯ И ЧУСТВОТО КОЕТО ИЗПИТАХ Е ДОСТА НЕПРИЯТНО!!!ПАЗЕТЕ СЕ КОЛЕГИ!!!НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОГО!!!
          FIAT BRAVO
          TD100HP
          06.99

          Коментар

          Working...
          X