Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Червена лампа(горивна система) светна и не гасне Punto 1.1 95г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Червена лампа(горивна система) светна и не гасне Punto 1.1 95г.

    Здравейте колеги! Имам интересен случай,изведнъж светна ето тази лампа,миреше на бензин вътре в купето като запаля но,може би вкарва миризмата от въздуховодите,мисълта ми е колата си върви-работи,от време на време сама си повишава оборотите,опасно ли е да се кара така,знам светне ли червена лампа не е на добре,въпроса ми е някой сблъсквал ли се е подобен проблем?
    Другото което е,че като е студена работи неравномерно и гасне на моменти като настисна спирачката,ама като стопли се оправя.
    Тази лампа ми светна и като издумка и една бобина,може ли лампата да е за няколко неща?
    И като се сетя аз от бая време карам така ама след смяна на термостата колата не вдига повече от 60 градуса след като сложих нов и от тогава така я карам,четох в друга тема,причната постоянно отворен теморстат? А като работи на място почва да вдига над 90 градуса,тука темпратурен датчик лъже двигателя? Извнинявам,че нахвърлих много въпрос ама да не пускам 2-3 теми......Click image for larger version

Name:	1_584_689_521.jpg
Views:	1
Size:	107,3 KB
ID:	2170875 Колкото повече мисля за колата повече работи изкачат ужасссс.....
    Последна редакция от LexXxa89; 25.11.2021, 15:28.

    #2
    Тази лампа е чека за двигателя ,свети при доста и различни повреди ,и не само. Най - правилно е да се направи диагностика ,за да се определи къде точно е проблема.

    Коментар

    Working...
    X