Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дорник за клапани

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дорник за клапани

    Здравейте, откъде да си купя дорник за избиване водачите на клапаните, за пунто 176 1.2 75

    #2
    Здравейте, откъде да си купя дорник за избиване водачите на клапаните, за пунто 176 1.2 75
    Има значение дорника на какво ще бъде монтиран. Има комплекти за хидравлична преса. Водачи на клапани без да се обиждате не се избиват с теслата не, че е невъзможно.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Знам че с чук не става, трябва ми комплект за преса

      Коментар


        #4
        Знам че с чук не става, трябва ми комплект за преса
        Освен избиването сигурно ще има и набиване на нови. Готов ли си за всичките операции до пълното пасване на клапана с леглото му?
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Нали това питам. Нали на дорника си има ограничител, колко трябва да влезе новия водачClick image for larger version

Name:	Screenshot_20211103-113047.jpg
Views:	1
Size:	103,2 KB
ID:	2099258
          Само не мога да разбера какво е това 2.5 там по средата. Има ли някъде такива комплекти
          Последна редакция от banko; 03.11.2021, 21:46.

          Коментар


            #6
            Клас на грапавост или колко да е гладък дорникът в този сектор.
            Fiat Sedici 1.9 MultiJet 120 Hp

            Коментар


              #7
              Кат си купиш дорници си купи и хладилника за течния азот с който ще охлаждаш водачите преди набиването и след това евентуално клиенти за услугата ;смяна на водачи на клапани на ДВГ;
              LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
              ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

              Коментар


                #8
                Да, Благодаря.Да има дано много хладилници и много клиенти и клиентки

                Коментар

                Working...
                X