Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвети за бензинова Панда 4х4 Mk3 (169) на старо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвети за бензинова Панда 4х4 Mk3 (169) на старо

    Здравейте, колеги,

    От известно време мисля да си купя бензинова Панда 4х4 Mk3 (169) от 2003 до 2011. По възможност Climbing или Cross. Къде са и слабите места? Електрическа рейка, окачване, трансмисия? Има ли характерни места за корозия?
    Благодаря за споделения опит!

    Грешен раздел-> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg

    #2
    Здравейте може ли линк към преместената тема, защото с търсачката не я намирам?

    Коментар


      #3
      kompirovski написа: Преглед на мнението
      Здравейте може ли линк към преместената тема, защото с търсачката не я намирам?
      Отваряш форума и горе вляво натискаш на "Форум", след това търсиш раздела "Консултации по общи въпроси".
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Август си купих такава но само с предно. Ситито въобще не го използвам, предното окачване казват че било Ок,задното при коли само с предно-разбивали се сеилент втулките. Обърни внимание на двигателя че моя излезе голям боклук и ще го ям Големия-тече масло освен от легендарната гарнитура но и от предна семеринга. Капи антифриз от задна тапа на блок дистанционото не заключваше но най лошото е че от 4 болта държащи двигателя за тампона до ремъка 2 са с размазана резба
        Крос мрос климбинг не им разбирам и не ме вълнуват, 4х4 казват че било с виско съединители сиреч работят като вземе да буксуват колелата...абе чикиджийска кола
        LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
        ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

        Коментар


          #5
          Имам такава от 2013г.Climbing двигател 1.2 осем клапана, 60 к.с.Другата седмица на 12 Ноември почвам девета година с нея.За мен е златна кола.Много зависи на каква ще попаднеш.Взех я на 103,000 км идваща от Швейцария за бая пари, 8,000 лв. но си заслужи парите.Сменил съм и само едни накладки и днеска предните амортисььори.Разход на гориво до 6л.А какво е това Climbing така и не разбрах до сега.

          http://www.fiatforum.bg/showthread.p...8-%D1%81%D0%B0
          Последна редакция от коцев; 07.11.2021, 21:24.
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #6
            Да не е джам таван?
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #7
              Какво е това джам таван? Най обикновен таван си е.Някой ми беше казал че била с усилено купе, но доколко е верно , незнам.
              Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	60,3 KB
ID:	2099262
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар


                #8
                коцев написа: Преглед на мнението
                А какво е това Climbing така и не разбрах до сега.

                http://www.fiatforum.bg/showthread.p...8-%D1%81%D0%B0
                По-високо окачване и пластмасови арки на калниците.
                A20DTH ЖТД ама не баш
                1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                Коментар

                Working...
                X