Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спусък за винтоверт Parkside

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спусък за винтоверт Parkside

    Здравейте,

    След 3.5 години вярна служба, виноверта се разболя. Спусъка му вече не работи както трябва. Работи само на максимални обороти, плавното тръгване го няма. Свързах се с гаранционния сервиз на LIDL, но очаквано от там ми заявиха, че резервни части за извънгаранционни машини не се предлагат . Разглобих винтоверта и се оказа, че интегралната схема на ключа "малко" е надута покрай едното краче. Не се знае и транзистора в какво състояние е. Да кажен, че транзистор лесно ще си намеря, но надписа на интегралата е тотално обезличен. Намерих доста подобен ключ в китайския сайт. Единствената разлика е че моя е за 20А ток, а този от алиекспрес 16А. Моля за съвет, дали новия ключ ще издържи, така или иначе цената с доставката е 7-8 лева, не ми е проблем да ги дам. Други варианти ако съществуват, съм склонен да приемам мнения . Ако ли не ще си подаря един винтоверт за нова година

    Click image for larger version

Name:	IMG_20211101_110909.jpg
Views:	1
Size:	281,7 KB
ID:	2170860Click image for larger version

Name:	IMG_20211101_110919.jpg
Views:	1
Size:	227,0 KB
ID:	2170861

    Ето и линк към евентуалния нов спусък : https://www.aliexpress.com/item/3283...c00VUzAh0&mp=1
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    #2
    Виж това.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      Точно тази събота в Лидл бяха пуснали, мисля че, същия винтоверт на страхотната цена от 35 лв. Купихме един, все още не сме го пробвали, но изглежда читав.
      Може би по-добре би било направо нов да си вземеш, ако си доволен от тяхната марка, следи кога ги пускат.

      Коментар


        #4
        Виж това.
        Благодаря,

        Разгледах темата и си взех каквото ми трябва. За жалост обаче, след като махнах интегралата се установи, че има 2-3 унищожени пътечки и ремонта не беше успешен. Ще поръчвам от Китай
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар

        Working...
        X