Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

чукане в таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    чукане в таблото

    Здравейте! Появи ми се доста дразнещо чукане в таблото, което започва когато колата загрее и е над 50 км/час. Интересното е, че когато натисна педала на спирачката и тракането спира веднага ( дори при съвсем леко натискане на педала). Някой има ли идея къде може да търся проблема, че изобщо не намирам връзката " спирачки-табло"? Фиат Крома, 1,9D, 120 кс

    #2
    Тогава не е в таблото, по скоро спирачен апарат преден хлопа. Провери си спирачните апарати, може да има разхлабени шенкели, водачи на накладките и тн

    Коментар


      #3
      Благодаря, приятел, точно така се оказа. След 140 по магистралата и рязко набиване на спирачки 3-4 пъти всичко се оправи.

      Коментар


        #4
        Благодаря, приятел, точно така се оказа. След 140 по магистралата и рязко набиване на спирачки 3-4 пъти всичко се оправи.
        Искренно се надявам, че си рискувал само своя живот и здраве и не е имало други автомобили около теб. Предполагам не си се замислил какво би могло да стане при 140 км/ч и блокиране на едно от предните колела. Виждал съм какво става при 30 км/ч и блокиране на предно колело....
        Изкупуване на автомобили на добри цени
        /////

        Коментар


          #5
          PM_u_bo написа: Преглед на мнението
          Искренно се надявам, че си рискувал само своя живот и здраве и не е имало други автомобили около теб. Предполагам не си се замислил какво би могло да стане при 140 км/ч и блокиране на едно от предните колела. Виждал съм какво става при 30 км/ч и блокиране на предно колело....
          А защо ще блокира колелото?

          Коментар


            #6
            аз пък не разбрах какво е тропало
            LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
            ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

            Коментар


              #7
              Аз при моята имах същото тропане и само като пипна педала на спирачката изчезваше.Съвсем случайно открих тропането,оказа се от казанчето на антифриза,уплътних го отзад с парцали и тропането изчезна.
              шофираме умно!!!!!!!
              FIAT CROMA 1.9 MULTIJET 150

              Коментар

              Working...
              X