Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати 11 до 15 от 15

Тема: Стило 1.9ЖТД 116к.с. не пали

Фиат маниак
    Регистр. на
    22.03.2009
    Днес сутринта запали на чукване ,слад карене 10км и престий 2/3мин при опит да го запаля стана от втория път!

Цитат valentin_63 написа: Преглед на мнението
    Колега ,чети преди да цапаш! Тая измишльотина не съм я слагал аз ,колата така е внесена.
    Само за инфо,
    пауър бокса е произведен от Сааб и с него колата вървеше прилично(имам друг дизел 120к.с. и Стилото го отнасяше) ,след отстраняането му стана мудна.
    Ти сам каза, че без него няма проблеми с паленето, нали така ? Това кой го е произвел, не означава че пасва за всички модели и марки. Синът ми има Стило, знам как върви с оригиналните настройки на ЕКУ, и как върви след като си го "чипоса". Не просто върви прилично, направо "си хапе гема" както се казва.
    Успех с преборването на проблема !
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

Фиат маниак
    Регистр. на
    22.03.2009
    Цитат Dido_Lyubenov написа: Преглед на мнението
    Ти сам каза, че без него няма проблеми с паленето, нали така ? Това кой го е произвел, не означава че пасва за всички модели и марки. Синът ми има Стило, знам как върви с оригиналните настройки на ЕКУ, и как върви след като си го "чипоса". Не просто върви прилично, направо "си хапе гема" както се казва.
    Успех с преборването на проблема !
    Да ,пали си една седмица и на 7 мия ден пак същия проблем без бокса,което значи че проблема не е бил от в него.

Писал си че си в Русе, и аз съм в Русе. Ако искаш, обади се да го погледна малко по-обстойно, защото имам някои съмнения, но е по-сложно да ти ги обясня, отколкото да ги проверя. Имам подходящите диагностични програми и необходимите инструменти.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

Фиат маниак
    Регистр. на
    22.03.2009
    Цитат Dido_Lyubenov написа: Преглед на мнението
    Писал си че си в Русе, и аз съм в Русе. Ако искаш, обади се да го погледна малко по-обстойно, защото имам някои съмнения, но е по-сложно да ти ги обясня, отколкото да ги проверя. Имам подходящите диагностични програми и необходимите инструменти.
    Колата е в специализиран сервиз за дизелови автомобили,ако не решат проблема ще се възползвам.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Тема: Стило 1.9ЖТД 116к.с. не пали

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •