Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Климатроникът не искаше да се включи - защо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Климатроникът не искаше да се включи - защо?

    Здравейте, колеги. Вчера имах много странен проблем. Карах колата, беше си достигнала температура, охлаждаше нормално. Спрях до един магазин, да съм стоял 3 минути, не повече. Качих се и потеглих, след към километър гледам снежинката на климатроника я няма на дисплея, от копчето не мога да го включа, натискам го, излиза снежинката, мига 3-4 пъти и изчезва. На дисплея си пише - външна температура 30.5, задал му бях 20.0, свалих на 19, на Lo, няма промяна. Изгасих, запалих колата, тръгна и си работи, няма проблеми след това. Радиаторът съм го гледал, чист е, перките се въртят нормално. Фреон има, защото, като работи се поти предния прозорец и дебелата тръба под капака.
    Беше пуснал един колега тема, но така и нямаше решение на проблема.
    Като загасих до магазина не съм изключвал климатроника от копчето, оставих го да е включен, не знам има ли някакво значение това?
    Имах миналата година проблем с клапите и моторчетата по таблото, сваляно е таблото и всичко е поправено.
    кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
    кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!
Working...
X