Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Stilo 1.6 или Fiat Stilo 1.9

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Stilo 1.6 или Fiat Stilo 1.9

    Коя от двете според вас си заслужава и е по-икономечна ?
    И изобщо има ли Fiat Stilo 1.6,2003г,105к.с,защото всички други обяви са за 103к.с ?
    Благодаря
    https://mobile.bg/11618180282233679


    https://mobile.bg/11623663185512791
    Последна редакция от Dianag; 12.08.2021, 21:34.

    #2
    Купи тази , която е в по-добро общо състояние.

    --- Автоматично слети последователни мнения ---

    Купи тази , която е в по-добро състояние .
    Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

    Коментар


      #3
      Евала на продавача на дизеловото Стило, че го е показал. Аз не бих купил ударена и правена кола, въпреки че не се знае на каква друга ще попаднеш. Колкото и да са добри майсторите не се знае как е геометрията на задницата.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #4
        dobrujanetza написа: Преглед на мнението
        Купи тази , която е в по-добро общо състояние.

        --- Автоматично слети последователни мнения ---

        Купи тази , която е в по-добро състояние .
        Аз гледах само тази,която е 1.6.
        Обаче светеха лампата за двигателя,за крушите и още нещо. Питах жената за компютъра,каза че понякога само ходи да и чистят грешки. Обаче доколкото четох,няма 1.6,което да няма проблеми с компютъра в някакъв момент. Тоест ще трябва все пак да го преместя,което е около 400лв,а и аз съм нов шофьор,карам бавно,тоест по-бързо ще загрява двигателя. Карах я на бензин,понеже жената каза,че имало малко газ,защото не я била карала скоро. /според мен ако имаш кола ня газ и караш така,няма да я оставиш без газ,но както и да е/.
        Попринцип на огледа и казах,че ако реша да я взема,ще може да я прехвърлим на 24 август,защото преди това съм на работя и предложих капаро,тя каза че не иска.
        На другия ден и се обадих да и потвърждя,че ще я взема,пак и предложех капаро,каза че няма проблем ще я запази.
        На другия ден ми звъни да ме пита как ще ми е удобно да е преведа пари още днес,защото още не е свалила обявата и постоянно и звъняли.
        Коета ми се стори малка странно,защото три месеца никой не я купува и сега изведнъж започнаха да и звънят.
        Иначе външно е вътрешно няма забележки,но с това поведение не знам дали не е скрила за някакви проблеми с колата

        Коментар


          #5
          Няма да намериш продавач, който да си каже всички проблеми по колата, все ще имаш изненади в последствие.
          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

          Коментар

          Working...
          X