Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Богата смес - проблем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Богата смес - проблем?

    Здравейте нова съм тук, но идвам с "лек" проблем. Имам Фиат Панда 1,2 инжекцон бензин 2005 4х4. От септември 2020 вече си е моя, два пъти е влизала в сервиз за основен ремонт уж на всичко. От май месец след последното ходене в сервиз постоянно ми светва лампичката на двигателя. Често се налага да ходя на диагностика, по това което излиза на таблет/компютър "богата смес". Някой имал ли е проблем, имате ли идеии от къде може да ми прави този проблем, може би през две седмици съм в сервиза за тази "грешка". Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне.

    #2
    Искай да ти сменят ламбда сондата. Спри да ходиш по сервизи, бъди редовна тук във форума
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      Благодаря, последните пъти от както ми светсва тази грешка ходя в сервиза на приятел. Но при тях се правят определени марки и с фиат им е малко сложно, чудиха се много от къде показва тази грешка. Благодаря все пак

      Коментар


        #4
        В раздел "Сервизи и магазини " има няколко сервиза обслужващи италиански автомобили. Пак в същия раздел има и отзиви за сервизите.
        Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

        Коментар


          #5
          Добрите сервизи е трудно намирането. Ако ти потрошат много колата в Сф - ела в Пд. Има поне 2 добри сервиза за Фиат.
          Изкупуване на автомобили на добри цени
          /////

          Коментар


            #6
            Благодаря!

            Коментар

            Working...
            X