Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сервиз и насоки за смяна/ремонт на скоростна кутия - 1.4Т

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сервиз и насоки за смяна/ремонт на скоростна кутия - 1.4Т

    Здравейте! Става въпрос за Alfa Romeo Mito - 2011 година с 1.4Т бензин 120к.с с виеща скоростна кутия.
    Кое е най-добре да се направи:
    - ремонт на същата(надявам се да ме насочите на правилното място);
    - смяната й на такава, която е с остранения фабричен дефект на GM.

    Също така, ме интересува и при двата случая, каква би била съответната инвестиция в начинанието.
    Лично аз, препочитам първия вариант, но ми трябва място, където са запознати с този проблем и са доказали качеството на работата си.
    Последна редакция от mnnedialkov; 21.07.2021, 01:35.

    #2
    mnnedialkov написа: Преглед на мнението
    Здравейте! Става въпрос за Alfa Romeo Mito - 2011 година с 1.4Т бензин 120к.с с виеща скоростна кутия.
    Кое е най-добре да се направи:
    - ремонт на същата(надявам се да ме насочите на правилното място);
    - смяната й на такава, която е с остранения фабричен дефект на GM.

    Също така, ме интересува и при двата случая, каква би била съответната инвестиция в начинанието.
    Лично аз, препочитам първия вариант, но ми трябва място, където са запознати с този проблем и са доказали качеството на работата си.

    За М32 ли става въпрос?

    Коментар


      #3
      За М32 ли става въпрос?
      Да, разбира се...
      Видях тема в Алфовия форум на успешно ремонтирана такава във Варна в спец. сервиз САМО за скоростни кутии, но така и не бе упоменат телефон и/или име на сервиза!

      Коментар


        #4
        Сигирен ли си, че кутията е на GM. Мисля, че на 1,4Т 120 коня, кутията е 5 степенна и е на Фиат. Другата Фиатска ръчна кутия е на QV 170коня и е 6 степенна. На 135к.с и на 155 к.с са на GM кутии 6-степенни. Преди няколко месеца четох за Мито и запомних, че 1,4Т 120коня е най-добрия вариант базирайки се на избора на кутия.
        ФИАТ- Пътят е само формалност
        ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
        -----------------------------------------------------
        FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

        Коментар

        Working...
        X