Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добър сервиз в София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Добър сервиз в София

    Здравейте, последния път се изпатих от ходене в "случаен сервиз, защото е най-близко", търся съвет за някой читав сервиз в София. Тогава ми смениха стартера с нов, не стига обаче, че ми съдраха кожата от цената, но по невнимание от тяхна страна ми създадоха друг проблем, който се прояви след около 4 месеца, но няма да задълбавам до там

    Става дума за Фиат Браво '97 година, дизел.
    От известно време ми прави впечатление, че започва да пали малко по-бавно, а както вметнах горе, стартера ми е нов, както и акумулатора също. Преди няколко дни тръгнах да се прибирам след работа с нея и не можа да запали от първия път, много време се мъчи и при втория опит запали. Абе сякаш се мъча в най-голямата зима да я паля. В този момент обаче когато я пуснах на свободна, и при положение, че е на студен двигател, сама започна да вдига оборотите без да натискам газта. Много ниски бяха оборотите, но стрелката подскачаше. След това като тръгнах ми се стори, че като я карам на първа и втора, колата сякаш самичка се засилваше (не е силно, слабо беше, но ми направи впечатление, защото едва натисках педала на газта, а тя се изсилваше). Помислих, че може би така ми се струва, но при поредния червен светофар я пускам на неутрална и отново забелязах как стрелката на оборотомера самичка "подскача" и в един момент се качва до 1500 оборота. Пак това е малкия дявол, защото по форумите четох как има ситуации, в които колата на хората започва да форсира до 3000 оборота. В момента избягвам да я ползвам, за да не стане някоя бела и затова си търся някой хубав сервиз в София, при който биха ми я погледнали.
    Къде може да ми препоръчате, от кои сте доволени?
    Последна редакция от maximum; 16.07.2021, 11:36.

    #2
    Дано наистина не стига оборотите които си написал колега .....в противен случай това е уникално
    koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

    Коментар


      #3
      Опа, ето като съм пешачката без колата и слънчасвам
      *колежка съм :D

      Коментар


        #4
        koce73 , Fiat Marea Weekend 1.6 16V 1997 специално пригодена за тежък терен , отскоро и Subaru Forester 2.0 2005 за още по-тежък терен 0895747442

        Коментар

        Working...
        X