Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гасне при спиране

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гасне при спиране

    Здравейте, имам проблем с 1.9 Д ( фиат брава 1996). При спиране на светофар гасне. Днес изгасна и като включих на задна скорост.

    Какъв може да е проблема? Толкова добре си вървеше колата. С кеф си я карах.

    Поздрави

    #2
    Дюзата свети ли? Проверявана ли е на диагностика?

    Коментар


      #3
      нищо не съм проверявал. Установих, че при потегляне е възможно да изгасне. След като изгасне при опит за палене нестава, чак на второто или третото завъртане пали. На празен ход държи обороти и не гасне.

      Коментар


        #4
        mitakkk написа: Преглед на мнението
        нищо не съм проверявал. Установих, че при потегляне е възможно да изгасне. След като изгасне при опит за палене нестава, чак на второто или третото завъртане пали. На празен ход държи обороти и не гасне.

        Това ми прилича на датчик на коляновия вал. Може да я видиш на диагностика преди да сменяваш.

        Коментар


          #5
          ЗДРАВЕЙТЕ----включвам се към темата за съвет-----ФИАТ 124 Спайдър-2000......Всичко си работеше----изкърпих го-боядисах го.....И СЕГА КАТО ГО ПАЛНА ...ГАСНЕ ВЕДНАГА....Къде да търся-----маса ли изчезна--кабел ли се е откачил при боядисването......Най интересно е че снощи си запали по същия начин и при свален компютър.......Сигурен съм -че проблема не е в компа........

          Коментар

          Working...
          X