Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парктроник Браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Парктроник Браво 2

    Ще слагам парктроник отзад,но искам да стане максимално оригинално.Средните датчици ги знам къде да ги сложа.Може ли някой да каже външните два на какво разстояние са.Както е удобно така да ги премери,аз ще сложа същите см на моята броня.Благодаря предварително.
    Bravo 2.0 Multijet 165 2009

    #2
    Не знам дали ще е от полза в случая, но ето ги позициите на датчиците на fig.106 от хендбука на Fiat Bravo 198.
    Click image for larger version

Name:	sensors.jpg
Views:	1
Size:	395,0 KB
ID:	2099179
    Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
    Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
    Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
    Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

    Търси се..

    Коментар


      #3
      Свалих снимки на такива с фабричен парктроник.Ще дупча по тях.Само да дойде пратката
      Bravo 2.0 Multijet 165 2009

      Коментар


        #4
        Аз нямам преден парктроник, но искам да сложа камера по средата на решетката между халогените. Нямам и бутон за парктроник. Някой знае ли как да се захрани така, че да показва картина само докато колата не прехвърли 20км в час? Мислех си да се закачи към заключването на вратите, което тогава сработва, но пък веднъж изключила картината, после няма да се появи пак, дори да падна под 20км в час ?

        Коментар


          #5
          Optimst5 написа: Преглед на мнението
          Аз нямам преден парктроник, но искам да сложа камера по средата на решетката между халогените. Нямам и бутон за парктроник. Някой знае ли как да се захрани така, че да показва картина само докато колата не прехвърли 20км в час? Мислех си да се закачи към заключването на вратите, което тогава сработва, но пък веднъж изключила картината, после няма да се появи пак, дори да падна под 20км в час ?
          Халогените работят при ниска скорост и завиване,но не знам как е решено това.

          Коментар


            #6

            Някой зане ли нещо за тази камера, много бедно описание?
            https://maxauto24.com/pr-kamera-zade...xEALw_wcB#tab5
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар


              #7
              Колега така или иначе ще сваляш бронята,от вътрешната страна на местата на оригиналните дупки за парктроник има едни леко забележими кръгчета от отливката на бронята.От този ориентир по добро няма.Говорим за оригинална броня а не ментакар
              198mjet Bravo

              Коментар

              Working...
              X