Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на скоростна кутия на Фиат Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на скоростна кутия на Фиат Пунто 1

    Здравейте,
    Ще ми се наложи да сменям скоростна кутия на Фиат Пунто 1 с двигател 176В400, 1.2, 60 кс, производство 1998 г. Отначало при движение се чуваше ромолене, а от няколко дни - чукане, тракане и т.н.
    Въпроса ми е каква скоростна кутия да търся и от кой двигател стават на моята кола, тъй като прегледах доста обяви по сайтовете, но коли с двигател като моя почти няма да се продават на части. Повечето са 1.1 или 1.2 - 55 и 58 кс.

    #2
    Може би всички кутии са еднакви с леки разлики в диаметъра на съединитела и пред. число на диференциала
    LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
    ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

    Коментар


      #3
      Здравейте,
      Ще ми се наложи да сменям скоростна кутия на Фиат Пунто 1 с двигател 176В400, 1.2, 60 кс, производство 1998 г. Отначало при движение се чуваше ромолене, а от няколко дни - чукане, тракане и т.н.
      Въпроса ми е каква скоростна кутия да търся и от кой двигател стават на моята кола, тъй като прегледах доста обяви по сайтовете, но коли с двигател като моя почти няма да се продават на части. Повечето са 1.1 или 1.2 - 55 и 58 кс.
      Здравей, кода на скоростната кутия е C514.5.10

      Различните варианти за скоростна кутия от друг модел/модификация на Fiat могат да се видят с горния код в този каталог:
      https://www.noc.ua/pdfs/snr-racatbvemb-en.pdf
      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

      Търси се..

      Коментар


        #4
        Благодаря за информацията! А C514.6.10 дали е със същия кожух както C514.5.10 и ще пасне?

        Коментар

        Working...
        X