Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Marea TD 100 предница

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ходил съм нищо не се намира.

    Коментар


      #17
      Така, така.
      Ама колегата не отива в сервиз, а пише във форума, което е показателно.
      Идеята ми беше че е опасно да легнеш под нея, преди години Жигулата ми щеше да ме затисне, е виновен си бях аз з/о не бях я подпрял добре, но рискът си остава.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        Усилвай музиката.
        Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

        Коментар


          #19
          Идеята ми беше че е опасно да легнеш под нея, преди години Жигулата ми щеше да ме затисне, е виновен си бях аз з/о не бях я подпрял добре, но рискът си остава.
          Да да да много е опасно дори и със трупчета...

          --- Автоматично слети последователни мнения ---

          Усилвай музиката.
          Спокойно сложил съм ново Сони..
          Ама като се истърколя на улица със волана в ръце и ме удари гумата по главата се чудя какви са правя...

          Коментар


            #20
            Всъщност идеята ми е да си е стъпила на гумите, но повдигната. Аз го правя с легнали бордюри. Имам.
            Риска е сведен до минимум.
            Когато ми се наложи, така симулирам канал с какъвто не разполагам.
            И любимата си е стъпила и удобна за кандилкане в естествена поза. Само клиренса и попораства.

            Коментар


              #21
              Всъщност идеята ми е да си е стъпила на гумите, но повдигната. Аз го правя с легнали бордюри. Имам.
              Риска е сведен до минимум.
              Когато ми се наложи, така симулирам канал с какъвто не разполагам.
              И любимата си е стъпила и удобна за кандилкане в естествена поза. Само клиренса и попораства.
              То това се прави на подемник със лостове се чука и трака...
              Трябва да мина една тресачка като за начало... Да видя "кардиограмата" и какво и куде ще пука и чука...

              Коментар


                #22
                Дам оказа се носач че е... По точно скъсана гума на шарнир и влезнала влага.... След смяната му изчезна всичко дори скърцането като от креват... Аз си викам и рейката ми е тръгнала и лагерите на амортисьора... Предишните ми носачи бяха на 19 г шарнирите бяха станали като болтове корави, а тампоните можеше като кречетало да го завъртиш тоя носач на тях. В последните си дни правеше като хеликоптер във завоите ама не скърцаше тая пущина. Интересно ,е и майсторите си мислеха че има и други неща разбити... Защото бая тракаше в завой по паваж

                Коментар

                Working...
                X