Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам ударена Fiat Marea Weekend MPI 1.6 16v 2000 г. 600 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Продавам ударена Fiat Marea Weekend MPI 1.6 16v 2000 г. 600 лв

    Здравейте колеги. Ударих фиата след 8 години вярна служба и не виждам смисъл да го правя, затова искам да го дам на някой фен на марката който има нужда от частите.

    Двигателя е бензинов 1.6 литра, 16 вентила (двувалка), с пластмасовия всмукателен колектор, 103 к.с. 2000 г.
    Колата е карана до последно, с ремонтирани възли: цялата генерация, без катализатор (омръзна ми да ме питат, няма!); съединител, стартер, комплект ангренажен всичко (с правилно зацепени валове), сменени арматури по дроселната клапа, маншони и вътрешно каре.
    В добро състояние са спирачните дискове, задните пружини (сменени скоро), интериора е с всичко налично, дори радиото (с касетка).
    От удара е счупен десния фар, десния носач, изкривени са греди, бронята, капака и калника са щета, радиатора на климатика също, компресора на климатика обаче е ОК. Купето гниеше от години и е за скрап.

    Читав е компютъра на запалването, имам двата ключа и червения за сервизна поддръжка, всичко по вратите работи, седалките са в добро състояние.

    Има газов инжекцион, с нова рейка на дюзите и тръбопроводи, бутилката (тороидална) също е нова със сертификат, но я давам отделно за +200 лв.

    Има аларма с две дистанционни, прегледа и регистрацията още важат към днешна дата. Ако я искате с номерата, задължително прехвърляме с нотариус. Водил съм подробни записки за ремонтите по колата.

    Давам я за 600 лв като с читавите части от нея спокойно се избива цената и има печалба, затова НЕ съм податлив на преговори за намаляне на парите.

    Не свалям отделни части от автомобила, всичко е на него както си е било в движение, затова НЕ ме търсете само за седалка, огледало, броня или врата.

    Телефона ми е ......, отговарям в работни и почивни дни в нормално време за комуникация - след 9:00 сутринта и преди 22:00 вечерта.

    Знам, че искам немалко пари за тотал щета кола, но разчитам че разбирате че има хляб в частите от нея, затова няма да се навивам на пазарлъци. Благодаря предварително за разбирането! В крайна сметка разбирам че най-вероятно ще отиде на Надин, но правя последен опит тук, ако някой има интерес.
    Прикачени файлове

    #2
    Колата отиде на скрап, моля модераторите да изтрият темата или поне да ми махнат телефона от мнението.

    Коментар

    Working...
    X