Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ELM за Multiecuscan

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ELM за Multiecuscan

    Здравейте,

    Интересувам се дали някой може да ми препоръча от къде да купя ELM, което е тествано с Multiecuscan и е сигурно, че работи с този софтуер, че ми писна от ментаци. Ще съм много благодарен.


    Грешен раздел-> Преместена
    Модераторски екип на fiatforum.bg
    Fiat Bravo II 1.4 16v
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
    Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

    #2
    На мен преди време колегата Yavor ми препоръча един линк, купих си от там и всичко работи.
    Но не съм го запазил сайта. Ако той го е запазил...

    Коментар


      #3
      https://a.aliexpress.com/_mKZDG5P
      Аз ползвам този на Фиат Браво 2 1,9 jtd 120 чете абсолютно всички компютри с преходните кабели и Алфаобд или Мултиекускан

      Коментар


        #4
        Чувам, че сега има доста проблеми с доставките от AliExpress. Предполагам ще дойде след месец в най-добрия случай, ако изобщо дойде. Знам че излиза по-евтино, но бих дал някой лев отгоре за да взема внесен вече тук в България, ако някой го е тествал и гарантира, че работи с Multiecuscan поне на 1 автомобил.
        Fiat Bravo II 1.4 16v
        Alfa Romeo 156 1.9 JTD++ EX.
        Fiat Punto 1.1 MK1 EX.

        Коментар


          #5
          На 11.06 получих неща които съм поръчал преди месец,нямам никакъв проблем с поръчките които съм правил досега. От 1.07 единствено ще има ДДС върху всичко но до 150 евра може да се плаща в пощата т.е. ще станат малко по-скъпи нещата. При поръчка от Китай единственият недостатък е чакането.

          Коментар


            #6
            От склад66 може да си вземеш - звънни им и обясни с какъв софтуер ще го ползваш.
            Изкупуване на автомобили на добри цени
            /////

            Коментар

            Working...
            X