Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Tipo1.6 двувалка и Крома 2.0 16V за части

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Tipo1.6 двувалка и Крома 2.0 16V за части

    Здравейте колеги. Време е да се разделям с най-любимите коли , но няма как. Типото просто изгни и последно предния мост се отдели (скъса) от пода и мърда. Всичко е налично по-колата и работи. Има и доста нови части по-нея, до последно не е оставяна без грижи. Фиат Кромата (фейслифт от 1995г.) е перфектна, просто един състезател я отнесе зимата и затова вече е бракувана. Ударена е в задното ляво колело и са й криви щангите отдолу. леко е сгънат калника и пукната броня. Сега пускам темата с идеята ако някой иска двигатели скорости или едрогабаритни части да казва и ако има дреболии също или каквото и да е. Идеята е че двете коли са в движение и са на мой терен и искам докато палят да мога да ги изкарам от двора си за да се товарят към вторични. Инъче се превръщат в недвижимо имущество. Смятам да не се застояват много , предвид , че и за тези коли няма много търсене, но все пак ако някой е заритал за нещо да пише. Мога да кача и снимки ако трябва или на всеки да пиша за нещо конкретно.
    не подценявайте италианските коли
    Tipo 1.6 (149.C2.046)

    #2
    Ейй никой не му трябва нищо. Колите ще стоят още може би месец и изчезват. От Кромата вече липсва ламбда сонда ( беше чисто нова), катализатор и всички гърнета назад + детонационен датчик, който ще слуша сърцето на една Капа 20V.
    не подценявайте италианските коли
    Tipo 1.6 (149.C2.046)

    Коментар


      #3
      Коляновия вал на Кромата здрав ли е? Някога шлайфан ли е? Колко му искаш? Интересувам се също и от разпределителния вал на всмукателните клапани.

      Коментар


        #4
        малко отсъствах и да вдигна темата. Всичко си седи засега . Скоро ще махам Типото и може би към септември и Кромата.

        П.С. Понеже и колегата по-горе ме пита за цена, мисля цените да са НЕ колкото искам , а колкото горе-долу Ви се дава.
        не подценявайте италианските коли
        Tipo 1.6 (149.C2.046)

        Коментар


          #5
          Понеже и вчера и днес писах на лично на колегата по-горе дето ме пита за колянов вал, а имам съмнения, че по някаква причина не ги е получил нека ми остави на лично съобщение телефон да му звънна.
          П.С. да се счита за ъп.
          не подценявайте италианските коли
          Tipo 1.6 (149.C2.046)

          Коментар


            #6
            Здрасти колега, може ли да качиш малко снимки. Мен лично ме интересува Типо-то

            Коментар


              #7
              Малко я занемарих темата за което се извинявам на колегата че е писал отдавна и не съм отговорил. Ще кача снимки тия дни. Типото е цяло и на ход. Мислех да вадя това онова от него и да го фърлям, но засега нямам и време и така всичко е налично по него. Кромата също седи обещал съм главата с валовете на колега, всичко друго седи
              не подценявайте италианските коли
              Tipo 1.6 (149.C2.046)

              Коментар


                #8
                Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	279,1 KB
ID:	2099266Click image for larger version

Name:	4.jpg
Views:	1
Size:	246,2 KB
ID:	2099269Click image for larger version

Name:	5.jpg
Views:	1
Size:	166,9 KB
ID:	2099270Click image for larger version

Name:	7.jpg
Views:	1
Size:	226,4 KB
ID:	2099271Click image for larger version

Name:	10.jpg
Views:	1
Size:	257,2 KB
ID:	2099272
                Ето обещаните снимки. Това е моментното състояние. Колата е в изправност и на ход. Не е вадено нищо от нея освен радиото и гумите, които бяха нови. А имам и един комплект летни от нея за 2 сезона. Номерата са свалени, но не е бракувана. Плащам й данъка даже. Ако се изкърпи отдолу и една боичка може да се кара някоя друга година. Има живот и в мотора и в съединителя и ходовата част е ок, ангренажа е на 2 години, с нови свещи , накладки , гърнетата са ок. абе просто вече не ми се ремонтира. Имам още 3 коли и т.н. Като се скъса магарето бавно бавно я закарах на вилата си и си седи.
                Прикачени файлове
                Последна редакция от kalin555; 24.11.2021, 09:29. Причина: Коментар
                не подценявайте италианските коли
                Tipo 1.6 (149.C2.046)

                Коментар


                  #9
                  Последно повикване за тия коли. Приготвил съм ги за вторични. Чакам да ми изсъхне двора малко и ги вадя на улицата и заминават за желязо. От Кромата съм обещал смукателния вал на колега , и другото заминава. Всичко е налично по тях като части , палят и вървят
                  не подценявайте италианските коли
                  Tipo 1.6 (149.C2.046)

                  Коментар


                    #10
                    Темата е за ключ. Колите са бракувани , отписани и заминаха на желязо
                    не подценявайте италианските коли
                    Tipo 1.6 (149.C2.046)

                    Коментар

                    Working...
                    X