Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

UCONNECT - ъпдейтване на навигацията

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    UCONNECT - ъпдейтване на навигацията

    Здравейте !
    Имам ФИАТ ФРИМОНТ със система UCONNECT 8,4". Ъпдеитнах софтуера на системата, работи без проблем. Искам да ъпдейтна и картите на навигацията, тя е Garmin, но не знам каква ще е цената на този ъпдейт. Някой ъпдейтвал ли е такава навигация, и ако да, то какво му е струвало ? Проблема ми е, че тази система не е просто някаква медия, а управлява аудио, климатик, блутут, навигация, някои екстри, подгрев на седалките, радио. Не мога да си позволя да хаквам каквото и да било по нея. По принцип това са отделни модули - радио, навигация, аудио ... но не ми се рискува да скапя навигацията.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    #2
    Аз пък моята я свалих на версия 8.13,понеже по-горните версии искат активационен код при ъпдейт и съответно пари за кода. Качих цяла Европа 2021г карти на гармин и навигацията работи перфектно. Всичко се качи на вътрешната памет, която Немога или незнам как да видя колко гб е. За момента и невиждам разлика в по-новия фърмуеар и си стоя на 8.13.Иначе в чужди форуми пише, че след като си качиш карти може да си я вдигнеш до последна версия. Когато свалиш навигацията на 8.13, просто качваш картите на флашка, слагаш я усб - то в подлакатника и навигацията те пита дали да се ъпдейтне, позволяваш и и чакаш може би 2 часа да се качи.

    Коментар


      #3
      Благодаря, колега ! Ще проверя с коя версия съм в момента и ще я сменя ако трябва. От къде дръпна картите за Европа, с които работи ?
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        Нямам спомен вече, но ако решиш да ги качваш, ще ги кача някъде в нета да ги изтеглиш. Мисля, че ги пазя.
        Фърмуеар-а всъщност се води :стр13, а не 8.13 объркал съм се.

        Коментар


          #5
          Да, СТР 13 е и моя фърмуер. Това 13 предполагам че е годината на производство, а от сайта на Крайслер дръпнах ъпдейт на тази версия. Пак си е СТР 13, но с някакъв ъпдейт. Ще съм ти благодарен ако качиш картите някъде от където да ги дръпна, че не ми се правят експерименти сега.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар

          Working...
          X