Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съединител гранде пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съединител гранде пунто

    Здравейте!Някой може ли да ми каже как се обезвъздушава съединителя гранде пунто 1.4 бензин 8v Пробвах като ми помпят и задържат педала,но не мога да отвъртя пробката,тя не е за ключ а се отвърта ръчно,и налягането е голямо и не става.Без натиснат педал се отвърта и почва да тече,но ме е страх да не влезе въздух.
    Последна редакция от dineca; 17.05.2021, 20:26.
    Panda 141 zastava yugo 45 punto 176 1.1 6 speed punto 188 1.2 punto 188 1.9 ds Panda 169 1.1grande punto

    #2
    Здравейте!Някой може ли да ми каже как се обезвъздушава съединителя гранде пунто 1.4 бензин 8v Пробвах като ми помпят и задържат педала,но не мога да отвъртя пробката,тя не е за ключ а се отвърта ръчно,и налягането е голямо и не става.Без натиснат педал се отвърта и почва да тече,но ме е страх да не влезе въздух.

    Затягаш я колкото да не тече, ако я затягаш до край е нормално да е тегава.

    Коментар


      #3
      Тя има две положения,затворена и отворена на 90 градуса.И това се прави на ръка.Не е като другите с ключ.И когато е натиснат педала не може да се развие,може когато е пуснат.
      Panda 141 zastava yugo 45 punto 176 1.1 6 speed punto 188 1.2 punto 188 1.9 ds Panda 169 1.1grande punto

      Коментар

      Working...
      X