Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премахване на ЕГР

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премахване на ЕГР

    EGR- а ми се скапа. Свети лампичката ,но колата си върви нормално. Искам да го премахна качествено, без да ми дава грешки или да ми светят лампи. Къде ще ми препоръчате да ида ?

    #2
    Виж първо дали това е проблема. Ако стигнеш до затапване, може да идеш във VENTURA GARAGE, град София, кв. Орландовци на ул. Иван Попов 4.Телефон приемчик - 0888 198 470.

    Коментар


      #3
      Виж първо дали това е проблема. Ако стигнеш до затапване, може да идеш във VENTURA GARAGE, град София, кв. Орландовци на ул. Иван Попов 4.Телефон приемчик - 0888 198 470.

      FIAT Marea Weekend ELX TD100, Bravo 1.9 Multijet 16V

      Коментар


        #4
        Колега,ако този уред егр се скапе има 2 варианта.Или се скапва затворен и затова колата ти по твое мнение и няма нищо,или се скапва в отворено положение и ще се държи като болен от Ковид,няма да и стига въздух,ше пуши като руски самолетоноеач и толкова и ще върви.Ако егра е на колата от снимката се разглобява и се рециклира с малко шкурка 2000 и малко масълце.Ако не ти се цапа има монтьори които могат да го направят.Погледни в тубата има клипове бол
        198mjet Bravo

        Коментар


          #5
          Все си мислех, че дали ще стане нещо като остане отворен или затворен зависи от това дали автомобилът е бензинов или дизелов.
          При дизеловите е практически все тая дали ще остане отворен или затворен. При бензиновите може и да е проблем, ако остане отворен. Ако е затворен, пак е все тая, от гледна точка поведение на колата.
          Последна редакция от slonikon; 01.05.2021, 12:11.
          браво 1,6/90 - 09 г.

          Коментар


            #6
            При дизела е от огромно значение дали ще е отворен или затворен егра.Точно заради тази причина(отворен-затворен)се слага пластината за затапване.Не съм карал бензинка с егр и там незная как стоят нещата,едва ли е по различно като задачата на егра е идентична.
            198mjet Bravo

            Коментар


              #7
              Благодаря ви, точно от такива мнения имах нужда. В момента нямам проблем с вървенето , единствено ме дразни светещата лампа Check Engine. При първа възможност ще ида до някой майстор. Засега се забавлявам с едно BMW 330 d Е92,което се оказа учудващо добра кола и фиатката е оставена за по-нататък. Ще я кара дъщеря ми, като вземе книжка след една година.

              Коментар


                #8
                Отворихме го , беше пълен с чернилка ,мас,грес и гадории. При натискане залепваше даже.... Почистихме го , измихме го и те така. Баси лесната кола за поддръжка.

                Коментар

                Working...
                X