Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спам от ГИ на седичи - изпарителя къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спам от ГИ на седичи - изпарителя къде?

    Деца имаш ли?
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    #2
    Не виждам връзката с моето чудене "Къде е правилно да се монтира изпарителя на Газов Инжекцион на Фиат седичи?"
    Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

    Коментар


      #3
      Занимавай се повече с тях, а тук пиши по-кратко и същественото.
      Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

      Коментар


        #4
        Първо - благодаря за полезния форум. Пълен е с информация, и е много полезен.
        Жалко, че Седичи е повече Сузуки, отколкото Фиат, каквото и да пише по емблемите.

        Реално на въпроса ми къде да се монтира изпарителя бе отговорено - разбрах, че моя е по-високо от на другите.

        А демонстрираното отношение не ми харесва изобщо.
        Нека, ако прецени Администратор да изтрие / заключи темата.
        Последна редакция от gattanegra; 11.04.2021, 22:38.
        Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

        Коментар


          #5
          gattanegra написа: Преглед на мнението
          Първо - благодаря за полезния форум. Пълен е с информация, и е много полезен.
          Жалко, че Седичи е повече Сузуки, отколкото Фиат, каквото и да пише по емблемите.

          Реално на въпроса ми къде да се монтира изпарителя бе отговорено - разбрах, че моя е по-високо от на другите.

          А демонстрираното отношение не ми харесва изобщо.
          Нека, ако прецени Администратор да изтрие / заключи темата.

          Тук теми не се трият/заключват/архивират, седят си с години докато не ги изкопае някой, за да не пускал нова

          Иначе, като разбереш от къде идва проблема, драсни едно бързо съобщение в темата! Все на някой ще му е полезно.

          Ще Ви помоля да спрете със спама!!!
          Темата съдържа информация и няма да бъде изтрита или заключена!
          Модераторски екип на fiatforum.bg

          Коментар


            #6
            Занимавай се повече с тях, а тук пиши по-кратко и същественото.
            С какво право даваш това мнение?
            Или помагаш, ако можеш или просто подминаваш темата! Ще те помоля да спреш със спама!
            ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

            Коментар


              #7
              След като беше обяснено, че единият проблем е най-вероятно от пропуск на газ в изпарителя към охл. система, разбиране никакво. И много вероятно след периодично изхвърляне на антифриза да е дефектирала и гарнитурата на главата. Затова написах, че няма ресурс да анализира иформацията.
              И да, не е проблем изпарителят да е най-високата точка на охл. система.
              Поздрави и със здраве.
              Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

              Коментар

              Working...
              X