Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Развален модул фиат браво 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Разбрахте,благодаря.Относно proxy alignment,каза му той казва не ми позволява системата да вкарам proxy alignment,како е имал предвид,не знам.Предполагам че сте чували за Стамбата от Слатина,там ще отида,след някой ден,синът му не разбира много.А,има ли опция да не може да се оправи мигащият километраж?

    Коментар


      #17
      Той мига поради определена причина,след като преди не е мигал значи ще се оправи. Има различни варианти за да не могат да направят proxy alignment ,но така от разстояние е гадаене на боб.

      Коментар


        #18
        Здравейте, ще се оправи с друг модул ,и после пак се бъгва и все тая.Не можеха да направят proxy alignment,защото боди модула си търси другият модул,а той е бъгнат и не може нищо да се направи,бил съм на най-добрите майстори.Казват че никой в София няма да се справи,всъщност трябва програма която да се каже на боди модула да не търси другият бъгнат модул,но никой го няма.

        Коментар


          #19
          Това, който ти го е казал, те е излъгал.
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #20
            Колега,пред мен го направиха,обясниха ми ,мъчеха са 30 мин.и не стана.Ако можеш кажи кой може тогава,но не се съмнявай,Станбата всеки го знае,най-добрият.И не само той,и на други две места бях,казаха същото като Стамбата.Това е фиат.Не го бъркай с мерцедес.Обясниха ми че този модул в 90% от фиатите го имат,имали са също алфа ромео мито,на 3 год.абсолютно същият проблем,и няма оправяне.Сменяш с друг модул,докато не се бъгне и той ,и така.
            Последна редакция от Bravoo; 24.04.2021, 17:11.

            Коментар


              #21
              Ами щом си бил при най-добрите и те ти казват, че проблемът няма решение, каква е идеята на темата?
              Още от първото ти мнение си личи, че хората не знаят точно какво ѝ е на колата, щом не знаят и самия модул къде е и какво представлява.
              Хем 90% от всички коли били с такъв модул, хем колата ти била рядка. Обърках се, ама няма да излезеш с решение ако се довериш на мнението на хората, които не знаят дори модула какво представлява.
              Попита ли ги дали са мерили напреженията на модула и дали масата му е наред? Това е най-малкото, което трябва да се направи, ако поне съвсем малко искаш да решиш проблема с нещо различно от грешката на екрана. Трябва поне и един опит с мултицет от 2 лв.
              Последна редакция от BO; 26.04.2021, 14:19.
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #22
                Един майстор не съм чул да каже .--Не съм правил такъв Фиат и не му разбирам
                а се почва разтегляне на локуми-
                Те Фиат не могат да направят а ако си закараш някоя скъпа кола и е оставиш ще е гледат като китайци пишеща машина .
                PS ..А един само ми отказа да оправи на джипката електрониката направо -Вика ако е двигател да е почваме но електроника отиваш при еди кой си и той ще е направи .Така и стана оправи компютъра за ден-
                КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                Коментар


                  #23
                  Айде да отговоря.Тук имам чувството че не си помагаме а се караме,но нищо българска черта.Сега бил съм на сервиз 4 пъти ,различни сервизи,казват че и други фиати също се оплакват от този проблем,но не са могли да решат проблема,а и не знаят модулите къде са.До тук всеки казва смени си сервиза,ама никой не казва къде е този добър сервиз.Да,така е забелязах във всичките сервизи че не им се занимава така да кажа с евтини коли,наблягат на мерцедес,бмв,ауди от там където можеш да съдереш с пари баровеца,това е.Как да стана по ясен не знам .

                  --- Автоматично слети последователни мнения ---

                  Ако някой знае,и може да даде човек ,сервиз който наистина може ,да каже.
                  Последна редакция от Bravoo; 02.05.2021, 01:49.

                  Коментар


                    #24
                    Айде да отговоря.Тук имам чувството че не си помагаме а се караме,но нищо българска черта.Сега бил съм на сервиз 4 пъти ,различни сервизи,казват че и други фиати също се оплакват от този проблем,но не са могли да решат проблема,а и не знаят модулите къде са.До тук всеки казва смени си сервиза,ама никой не казва къде е този добър сервиз.Да,така е забелязах във всичките сервизи че не им се занимава така да кажа с евтини коли,наблягат на мерцедес,бмв,ауди от там където можеш да съдереш с пари баровеца,това е.Как да стана по ясен не знам .

                    --- Автоматично слети последователни мнения ---

                    Ако някой знае,и може да даде човек ,сервиз който наистина може ,да каже
                    Никой не ти се кара,просто всеки изразява мнение и се опитва по някакъв начин да помогне.Много е тъпо че където и да отидеш със фиат,всеки цървул монтьор ти обяснява как при тези коли всичко е кофти.Потърси Емцо от форума в Ст Загора(не е активен напоследък във форума) и се консултирай с него.А и Шумен-Ст Загора не е кой знае колко път.Ако си в София има Вентурагараж и за тях има добри отзиви.Боби ти беше казал за сервизите колко са добри след като не знаят един модул къде е.Все пак 21ви век сме,има всичко в интернет стига да потърсиш.Във варна в моргите има няколко коли като твоята,едва ли ще ти откажат на място проба с тяхно табло.Христос возкресе и весели празници
                    198mjet Bravo

                    Коментар


                      #25
                      А опита ли при официален представител на Фиат в България?
                      https://www.fiat.bg/dealer-locator/
                      Аз лично съм ходил при представителя на Фиат в Бургас с доста необичайна ситуация ( не проблем, просто неудобство ) и хората доста добре се справиха.

                      Коментар

                      Working...
                      X