Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна
Резултати 1 до 10 от 27

Тема: Мнение за тоалетно казанче

Мнение за тоалетно казанче

Дайте препоръка за тоалетно казанче от най евтините, омръзна ми да сменям гумички, в клюкалото вечно тече една малка струя

Фиат идол
    Регистр. на
    09.11.2006
    Няма оправия. Ползвам кранче преди казанчето, като се влиза докато си свършиш работата пускаш да се напълни. После спираш.

Чувал съм да се маже отдолу гумата с маргарин, помагало. Нямам нерви да ги разглабям тея тънки пластмаски стърчащи във всяка посока.

Разваля ти се крана преди казанчето ли или вътре поплавъка

Фиат фанатик
    Регистр. на
    15.11.2013
    Никипласт, 35-6 лв. избираш си модел и цвят, да ти пасне точно. Задължително с твърда връзка до тоалетната чиния, дори има в комплекта.
    Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

Ако трябва да се обърне да го обърнат в магазина

Да то омръзна ми да плащам 25 кубика секи месец, пускам водата всичко ок и като се напълни казанче то тръгва една ситна струя, в клюкалото, гумички те са чисто нови, те са го измислили през 2 години нов механизъм, а механизма 12 лв в Маркита, къде е комунизма по добре са чугунените казанчета, мисля че 30 години изкара едно чугунено
    Последна промяна от banko : 02.04.2021 в 19:25

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Свали поплавъка надолу, демек да пълни малко по-малко вода в казанчето. Според мен тече отгоре. Като го отвориш ще се ориентираш какво имам в предвид.
    Или има много котлен камък по механизма и не може да затвори добре. И двата варианта описани по горе са ми се случвали.

Трябва да има и налягане на водата да спре има и настройки да спира .

Фиат фанатик
    Регистр. на
    31.03.2012
    Виж дали генералния ти проблем не е налягането на водата. Повечето пълнещи механизми работят до определено налягане коректно, след това налягането на водата просто надсмогва и казанчето се пълни с вода и съответно прелива през преливника в чинията... При мен точно това беше проблема - прекалено високо налягане при пълнене.
    FIAT Coupe 2.0 16V бензин/газ

Фиат фанатик
    Регистр. на
    11.11.2010
    Е да, точно този проблем се решава като се свали поплавъка...

Страница 1 от 3 123 ПоследнаПоследна

Тема: Мнение за тоалетно казанче

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента 1 потребители разглеждат тази тема. (0 членове и 1 гости)

Правила за писане на мнения

• Не можете да създавате нови теми
  • Не можете да пишете отговори
  • Можете да прикачвате файлове
  • Не можете да редактирате мненията си
  •