Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ГИ на седичи - изпарителя къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Тези системи за мазане на клапаните са лъжа и измама. Доста по-ефективно е да не смениш гумичките на клапаните, по-добре ще се мажат . Пък и моторното масло е по-евтино от онова.

    Реглаж на клапаните - извънземна технология - https://www.youtube.com/watch?v=lm60...82%D0%B0%D0%BA
    Последна редакция от muns61; 07.05.2021, 12:36.
    Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

    Коментар


      #47
      Сложиха в серзива, където оправяха двгателя някаква система за мазане (с прозрачно масло, 120 лв, при марж 120-300 лв явно са боднали от евтините джаджи, НЕ ГО очаквах, ма кво ли знам аз), но за съжаление се изпокарах с тия горки хора (по причини, които са за друга тема) и сега нямам идея какво масло се налива там и кога, нито от къде или каква марка е, документация има ли, нищо не знам.

      Иначе - да, гарнитурите всички са сменени, просто една запетая липсва и става объркване.

      Сега на газ придърпва на под 2К оборота и се произнесоха, че трябвало да с регулира и мембраните май се били разсъхнали, но понеже не го пише в сервизната карта не са го направили, нищо, че държаха ефирно мълчание една седмица (зарад тая анжаклама и накладки и дискове) - ще мина да я регистрирам, докато изобщо е в движение тоя кошер, после ще го мисля.
      Не, че аз имам много Благ Характер, ама комай повечето майсторя са гепили Оня за пеша на шлифера и са голямата работа.
      Както и да е - да завършм темата с нещо положително - сега за момента на бензин нищо не яде от течностите.
      Ако за в бъдеще тоя изпарител така монтиран започне да прави въртели, ще пиша, чисто информативно.
      Fiat Sedici 1.6 gasoline, на име Додо

      Коментар

      Working...
      X