Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Арезе ЕООД - Некоректен търговец на авточасти втора употреба

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Арезе ЕООД - Некоректен търговец на авточасти втора употреба

    Колеги,

    Ще напиша тема, за да не се набута някой с въпросните Арезе ЕООД в гр. Пловдив. Имат профили в OLX и Facebook и продават авточасти втора ръка за италиански автомобили. Купих от тях бутониера за шофьорската врата за Бравото. Единствено при тях намерих бутониера, която да отговаря на оборудването на колата. Търговецът ме увери по телефона, че всичко работи, тествана била и му я поръчах.

    Изпрати ми я по Еконт с преглед, но без да се монтира на колата, въпросното нещо не може да се пробва. А демонтажа не може да стане за 5 мин. пред Еконт, при положение, че колата се кара всеки ден. Проблемът на моята бутониера е, че се счупи джойстичето за управление на ел. огледалата - хубаво, но поне ел. стъкла имам. Как да я разпарчатосам без да имам друга. Ако я счупя при демонтажа, а неговата се окаже фалшименто?

    Както и да е - поръчах го, дойде на другия ден, монтираме и.....джойстика на "новата", "тествана" бутониера не работи!
    Свързах се с търговеца - оня категорично отказва да му върна артикула. Нямало да ги вземе, при мен бил проблема. 80лв. му дадаох за този боклук, дори без пазарлък, защото ми беше единствения вариант.

    После като разгледах по-обстойно видях, че джойстичето е било лепено с някакво лепило. Тоест нищо тествано и работещо е нямало като цяло, просто ме е измамил.

    Та аз пих една студена вода, халал да му е. Да не се набутате и вие!

    Senza cuore saremmo solo macchine.... SKODA Yeti Adventure 2.0TDI 4x4 / FIAT Bravo Sport 1.9 MultiJet 16V / ex. FIAT Marea Weekend TD100

    #2
    Виж в ebay.it може да има, не знам такова ли е

    https://www.ebay.it/sch/i.html?_from...+button+mirror
    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

    Коментар

    Working...
    X