Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Фиат Скудо 120 Мултиджет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за Фиат Скудо 120 Мултиджет

    Здравейте,отскоро си търся работен автомобил и бих желал да споделите мнение за Фиат Скудо 120 Мултиджет.Колата която съм харесал е 2011 год. Двигателя е 1 997 cm3 88 KW (120 HK) на 75 000 км.Кажете каквото знаете,благодаря.

    #2
    За самата кола знам малко,но двигателят е един от най здравите . Карам браво 2 с този двигател и съм страшно доволен. Поддръжката е на приемливи цени а вървежа и разхода приятни.

    Коментар


      #3
      Колега не го заблуждавай. Двигателят си е на PSA 120 к.с. 2.0 дизел. А твоят е 1.9 120 мултиджет. Няма нищо общо помежду си. Скудото си е чисто Пежо с емблемата на фиат. Най добре колегата да влезе във форумите на Пежо/Цитроен и да поразпита там за този двигател и модел, като цяло.

      Коментар


        #4
        shotokanarai написа: Преглед на мнението
        Колега не го заблуждавай. Двигателят си е на PSA 120 к.с. 2.0 дизел. А твоят е 1.9 120 мултиджет. Няма нищо общо помежду си. Скудото си е чисто Пежо с емблемата на фиат. Най добре колегата да влезе във форумите на Пежо/Цитроен и да поразпита там за този двигател и модел, като цяло.
        Извинявам се за което. Просто Мултиджет е търговско наименование на италианските двигатели. Френските не се казват така ,затова съм го подвел.

        Коментар


          #5
          Няма проблем, няма безгрешни хора. И аз греша. Просто исках да помогнем на човека, да види къде да търси повече информация за модела
          Лек ден!

          Коментар

          Working...
          X