Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цяла за части Фиат Марея седан, 1,9ТД без платен данък и без прегкед -400лв.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цяла за части Фиат Марея седан, 1,9ТД без платен данък и без прегкед -400лв.

    Колата е в движение все още, регистрирана в КАТ, но не е регистрирана в НАП и не са ѝ плащани данъците за 5 г назад, Двигателя е в добро с-ние но за смяна на свещи и се дава се с резервни такива, скоростна кутия, полуоски, фарове идеални също, като цяло върви идеално. Пали от раз при -10*. Резервни и изправни 3 дюзи. Има всички документи. Боята е поизгоряла от слънцето. Продава се на цяло за 400лв. Помпата е Лукас работи отлично, но сълзи леко отгоре от приводния маханизъм. Само трябва там да се смени уплътниеля. Изправна турбина, въздуховоди, кулер и т.н
    За повече инфо на тел. 0895423072 - Юли Костов.
    Последна редакция от iuly_vn; 01.02.2021, 18:29.
    Fiat Marea TD100

    #2
    Здравей колега имам интерес към колата но ми трябва да я вкарам в движение с редовни документи,а относно данъка и да я бракуваш и да я прехвърлиш те си остават на твоето име.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа: Преглед на мнението
      Здравей колега имам интерес към колата но ми трябва да я вкарам в движение с редовни документи,а относно данъка и да я бракуваш и да я прехвърлиш те си остават на твоето име.
      Колата не ерегистрирана в данъчното и не са плащани данъци. А данъка е за 5г назад! Което обезмисля това. Иначе е в движение все още. Няма да я бракувам, ще я продам и на части.
      Fiat Marea TD100

      Коментар


        #4
        Данъчното автоматично си вземат от кат информацията поне при мен беше така.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          UP - 300лв.
          Fiat Marea TD100

          Коментар


            #6
            UP - 300лв.
            Fiat Marea TD100

            Коментар


              #7
              iuly_vn написа: Преглед на мнението
              UP - 300лв.
              Налична ли е колата,може ли телефон за връзка

              Коментар

              Working...
              X