Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за конкретна обява

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    А аз си мислех, че кола се продава по-трудно отколкото да си купиш, оказа се че в моя случай не е така
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #47
      Лично аз от двете бих взел 307-цата.По голяма със повече екстри.
      Последна редакция от ivan77; 09.04.2021, 10:31.
      STILO 1.4 16v.

      Коментар


        #48
        И на мен ми беше харесал, но синът ми се загледал по-подробно в него и не му харесали някои неща: левия праг е тръгнал, капака на двигателя стои накриво, нещо май е удрян, иначе като модел наистина е по-добър.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #49
          Пежо са с проблемни инсталации.
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #50
            И на мен ми беше харесал, но синът ми се загледал по-подробно...
            На място ли е ходил да гледа, или по снимките? Щото аз ако слушах моя син, още щях да съм без кола и само да избирам. Вече осма година си карам стилото, а синковеца смени 4 коли и все ремонти прави.
            Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

            Коментар


              #51
              dabadaba написа: Преглед на мнението
              На място ли е ходил да гледа, или по снимките? Щото аз ако слушах моя син, още щях да съм без кола и само да избирам. Вече осма година си карам стилото, а синковеца смени 4 коли и все ремонти прави.
              Ами наистина се загледай по-подробно и ще видиш че е прав.
              А какво ще кажете за Fiat Bravo 1,6 mjet 105 ps? На мен Бравото много ми допада, въпреки че е дизел, утре мислим да гледаме едно, на живо.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #52
                Търново не ти е далече, прескочи да я видиш наживо, а заради тези кусури ако ти направи и отбив в цената, едва ли ще намериш кола с повече екстри. Каквато и кола да вземеш, не вкараш ли после едни пари за ремонти и за собствено успокоение, все ще ти е чоглаво.
                Велосипед да, но ролкови кънки - не! Балканчето е без акумулатор, симсонката е без гуми. Я, падна ми се и фиатче 126! Вече съм с фиат и напреднал шофьор, та чак съм станал маниак, а сега и фанатик!

                Коментар


                  #53
                  Има ли някой желание и възможност да погледне тази кола в Габрово - https://www.auto.bg/obiava/23200475/...chres=7tctfgk1 ?
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар


                    #54
                    Абсолютен боклук. Преди месец, когато си търсех коля я гледах. Двигателя е много добър, но в праговете може да си завреш юмрука.
                    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                    Коментар


                      #55
                      Абсолютен боклук. Преди месец, когато си търсех коля я гледах. Двигателя е много добър, но в праговете може да си завреш юмрука.
                      Благодаря! Май пак ще внасям от немско...
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар

                      Working...
                      X