Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Bravo 2007-2012 Навигация Андроид 10.1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Bravo 2007-2012 Навигация Андроид 10.1

    Колеги, някой има ли такава навигация в колата си. Ще бъдат полезни отзиви за работата и, инсталация и някакви особенности, ако има такива.
    Ето как изглежда.
    Ето и линк към, клипче с мултимедията.
    https://www.youtube.com/watch?v=mBS1...hannel=Seicane
    Прикачени файлове
    Последна редакция от RoPa; 24.01.2021, 16:23.

    #2
    Здрасти Колега.
    Наскоро си сложих такава на бравото. Срещнах проблем при слагането и помолих за помощ с тази тема: http://www.fiatforum.bg/showthread.p...nt-Nav-)/page2
    Както и да е, всичко успешно мина.
    Доволен съм от навигацията. Добре си работи. Като дам на контакт зарежда инстантно( виждал съм навигации, които започват да зареждат отначалото на всяко даване на контакт ).И да- навигацията работи само когато е на контакт ( или поне при мене е така )
    Добре си се разбра с колата. Като я сложих, в настройките я дадох на CFG_FIAT_ALL и веднага се разбра с колата (врати). Бутоните на волана също си работят нормално.
    ОБД-то също си е наред.
    Единствено, като съвет, бих ти препоръчал първо да си свалиш каквото имаш сега ( радио или навигация ) и да видиш буксата и металната рамка, която придържа радиото ти или навигацията ти.

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора. При мен си е стандартното радио - фабричното. Твоята подържа ли Андроид Ауто, връзка на телефона чрез USB и промяна в интерфейса на навито. Може би има нужда от премодифициране на шината за поставяне ако е от навигация фабрична към навигация с андроид? Така поне предполагам.
      Тази настройка CFG_FIAT_ALL е в менюто на навигацията?

      Коментар


        #4
        Твоята подържа ли Андроид Ауто, връзка на телефона чрез USB и промяна в интерфейса на навито.
        Android auto не съм пробвал.
        USB с телефона има. Не съм го пробвал като цяло. Включвам си bluetooth-a. А от bluetooth-а мога да си набирам и да си контролирам музиката на телефона.
        Провал съм промяна на интерфейса и си работи.
        Може би има нужда от премодифициране на шината за поставяне ако е от навигация фабрична към навигация с андроид? - Да, при мене беше така.
        Тази настройка CFG_FIAT_ALL е в менюто на навигацията? -В навигацията имаш някои настройки на колата.Едната е настройка на canbus-a. От там имаш различни марки и модели. За фиат си има една обща.

        Коментар


          #5
          Благодаря, отново. Можеш ли да споделиш колко излезе навито с доставката и някакви такси, ако е имало такава.
          Последна редакция от RoPa; 24.01.2021, 23:04.

          Коментар


            #6
            Взех най-скъпата опция на навигацията ( 4 RAM, 64 ROM, OBD+ CAM ) и ми излезе 438лв.
            Нямах такси.

            Коментар


              #7
              Можеш ли да пуснеш линк към продавача.

              Коментар

              Working...
              X