Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регулатор за гориво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регулатор за гориво.

    Някой ползвал ли е регулатор за гориво високо налягане закупен от Китай. Цените са доста атрактивни и съм любопитен стават ли.

    #2
    Става ако имаш бърз клиент за колата.
    198mjet Bravo

    Коментар


      #3
      GeletoFIATbravo написа: Преглед на мнението
      Става ако имаш бърз клиент за колата.
      Пробвано? Или просто мнение?

      Коментар


        #4
        Пробвано,няма да подвеждам никой най вече колега от форума.Едва ли само аз съм изтеглил късата клечка.Но ти плащаш,ти поръчаш.Може би аз съм бил карък
        198mjet Bravo

        Коментар


          #5
          Питам само от любопитство,имам един странен и рядък проблем,който засега не мисля да ремонтирам. На студен двигател при температури около и под нулата и не винаги (по-скоро рядко) ако я настъпя записва грешка високо налягане на горивото . Ако я оставя на място да поработи няколко минути не го прави. Та понеже проблема може да е от регулатор(и още от сто неща) направих маркетинг навсякъде където ми предложиха Бош беше същият който съм поръчал от Китай ,само че най-малко три пъти по-скъп,та в крайна сметка поръчах китайският,и то не защото си мисля че е по-хубав,а защото не искам да си го взимам от тук същият. Като за начало съм сменил филтъра за гориво и сега ще заредя с друга нафта и известно време без добавка пък ще видя,ако зачести проблема ще го мисля. Иначе като параметри всичко е в норма .
          Благодаря за мнението!
          А твоя проблем реши ли го? И какъв регулатор взе?
          Последна редакция от kiriluz1; 21.01.2021, 21:08.

          Коментар


            #6
            Понеже бях в Германия и нямаше много варианти за избор,си купих само че по интернет (Бош)и ми излезе около 55-60 евро.Това беше преди 7 години,но едва ли сега има разлика в цените за разлика от при нас.Не знам каква ти е колата но по спомени старата кошница(фиат брава 105жтд)ми угасна точно 30 пъти от София до Перник.Смених датчик газоразпределителен вал,колянов вал,филтър за гориво и ебали го още какво.Но си продължи да гасне.Накрая с китаеца се успа за има няма 1600км и пак умря.Добре че пред квартирата имаше паркинг.Затова ти писах че е проверено,С оригиналния на Бош се кара от един човек все още
            198mjet Bravo

            Коментар


              #7
              Фиат браво 2 1,9jtd 120 коня. Засега ще я търкалям така. Има вариант и кофти гориво да ми прави мизерия. Засега проблемът е рядък.

              Коментар


                #8
                Здравей, колега. Имам оригинален клапан високо налягане на горивото, свален от Браво 1,6 Mtet 120 коня. Ако ти трябва, пиши.

                Коментар

                Working...
                X