Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    pugsy написа:
    Авео написа:
    подпис на колегата "pugsy".../ само да не се разсърди.../:"Купувам яйца от фазан.От Кюстендил съм работя с куриери.За контакти на скайп:niki_scalpelo или ЛС.Цената по договаряне."
    много съм огорчен това беше обява във дата.бг,там има за всеки по нещо :Dоще се чудя как може да очакваш яица по куриер
    О там е уникално - имаше следното питане веднъж - абе сложих листа си на монитора натиснах PRINT SCREEN и нищо не стана. Някой има ли идея как да си копирам листа
    Punto SX 1.1 55

    Коментар


      ....пост в "Чат за ПЛОВДИВСКИТЕ срещи"...:
      tozi_pi4 написа:
      Абе хора в кой град се събирате бре че нещо съм от скорошните във форума

      Коментар


        Коментар


          doofiat написа:
          Колеги помагайте! Тази вечер като се прибирах минах през няколко магазина и след като тръгнах към вкъщи чух как фреона се вдига без да съм натиснал копчета...
          Фреон?Тва го слагат във хладилниците брат

          Коментар


            MrElectro написа:
            Фреон?Тва го слагат във хладилниците брат

            Коментар


              pugsy написа:
              MrElectro написа:
              Фреон?Тва го слагат във хладилниците брат
              Чувал съм, че и на филийка си го мажат някой
              N.Y. State of Mind

              Коментар


                MrElectro написа:
                doofiat написа:
                Колеги помагайте! Тази вечер като се прибирах минах през няколко магазина и след като тръгнах към вкъщи чух как фреона се вдига без да съм натиснал копчета...
                Фреон?Тва го слагат във хладилниците брат
                A в климатиците лимонада ли наливат?
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  sachma написа:
                  pugsy написа:
                  MrElectro написа:
                  Фреон?Тва го слагат във хладилниците брат
                  Чувал съм, че и на филийка си го мажат някой
                  аа ясно,аз одеве се чудех защо на една кифла от 200гр и искаха 15лв

                  Коментар


                    ....из инструкция за боравене с цифров сертификат на родна банка...:.....Не забравяйте, че в случай на открадване на компютър или при съмнение на некоректност Вие можете да блокирате използването на сертификата чрез компютъра от меню УПРАВЛЕНИЕ / Блокиране на сертификат. Подробни указания можете да намерите в ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ - т.9,11,12.....тук искам да поясня, че боравенето с всичко, свързано с въпросният сертификат, става само чрез компютъра, на който е инсталиран........мисля да му сложа на компа бележка с червен гриф:.....при открадване, най-учтиво молим крадците да се върнат за 5 мин, за да блокирам сертификата. Черпя бира......

                    Коментар


                      Авео написа:
                      ....из инструкция за боравене с цифров сертификат на родна банка...:.....Не забравяйте, че в случай на открадване на компютър или при съмнение на некоректност Вие можете да блокирате използването на сертификата чрез компютъра от меню УПРАВЛЕНИЕ / Блокиране на сертификат. Подробни указания можете да намерите в ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ - т.9,11,12.....тук искам да поясня, че боравенето със всичко, свързано с въпросният сертификат, става само чрез компютъра, на който е инсталиран........мисля да му сложа на компа бележка с червен гриф:.....при открадване, най-учтиво молим крадците да се върнат за 5 мин, за да блокирам сертификата. Черпя бира......
                      Това сигурно е копирано! Даже и правописни грешки има боравенето със всичкоборавенето с всичко !!!
                      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                      Коментар


                        EVITA написа:
                        Авео написа:
                        ....из инструкция за боравене с цифров сертификат на родна банка...:.....Не забравяйте, че в случай на открадване на компютър или при съмнение на некоректност Вие можете да блокирате използването на сертификата чрез компютъра от меню УПРАВЛЕНИЕ / Блокиране на сертификат. Подробни указания можете да намерите в ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ - т.9,11,12.....тук искам да поясня, че боравенето с всичко, свързано с въпросният сертификат, става само чрез компютъра, на който е инсталиран........мисля да му сложа на компа бележка с червен гриф:.....при открадване, най-учтиво молим крадците да се върнат за 5 мин, за да блокирам сертификата. Черпя бира......
                        Това сигурно е копирано! Даже и правописни грешки има боравенето със всичкоборавенето с всичко !!!
                        .....за съжаление не......грешката си е моя....за срамотите....

                        Коментар


                          Мен сега ме е срам двойно! Нищо де поне в бисери си го написал. Тематично е!
                          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                          Коментар


                            То и аз покрай бисерите си ги ръся и аз едни други бисери

                            Коментар


                              Колеги от прочетените бисери които пуснахте това направо ме уби...........K1: - Спрял съм аз срещу Лукойл-Радомир, пуснал съм авариините и чакам един приятел да дойде. Идва тоя, затичал се отдалече, прескача с единия крак мантинелата с втория крак се закача в нея и аидеее както се е качил на мантинелата полетя надолу с главата... Чу се едно голямо БАУ, обращам се аз гледам го тоя се варгаля по асвалта, стана огледа се и вика "икривих ти вратата" Слизам аз и ебаси главата ебаси чудото, на него една синка му излезе а варатата яко хлатнала някаде 30 на 30 сантиметра широчина, Като видяхме че нищо му няма просто не е истина какви майтапи, какав смях беше Имам каско и сега се чудя какво да права - да ходя ли утре до кат ? Дали от каското ще ми дадът някой лев щото си мисля, че ако се свали кората ще може само да се избута хлътналото K2: - отвори му вратата от другата страна, и му кажи пак да прескочи мантинелата, и го чакай.....той ще ти я изправи отвътре..K3: - Колега, отиди при застрахователите и кажи, че си бил обект на атентат - някъв луд се е опитал да влезе през вратата без да я отвори
                              now. BMW E39 523i '98 170hp
                              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                              Коментар


                                kluchar написа:
                                ...... може и с колелета и коли от дреги морки да идвате дори като някой колеги :D
                                Колега само не разбрах ОТ ДРЕГИ МОРКИ какво означава ...дрегер,моркови.?

                                Коментар

                                Working...
                                X