Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А ако може някой който е с такъв автомобил да ми каже какъв разход му дава грацко че на мен ми дава 18 на 100 грацко което е свръх много
    Граждани сме ей!
    Fiat Bravo 99' 1.6 GT
    Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
    Fiat Bravo 99' 1.6 SX

    Коментар


      Аууу, това съм го пропуснал.Нека влезе в аналите:
      ogi28b написа:
      За другото ще се опитам да ти дам пример, за да си го представиш. Тръгваш от Люлин (акумулатора) през тунела (бушон) и искаш да стигнеш на Лъвов мост (левия стоп) и до Орлов мост (десния стоп). Пътят за левия и десния стоп се разделя на две в чек-контрола или в нашия пример - отклоняваш се в центъра пред Булбанк. Обаче един чудесен ден тунелът се срутва (гори бушонът за стоповете). Ти намираш нов път към Лъвов мост - през "Сливница" (вземаш ток от габаритите). Успяваш да стигнеш до Лъвов мост (левият стоп свети). От Лъвов мост можеш да караш към Булбанк и от там пак да стигнеш до Орлов мост. В този момент за теб няма никакво значение дали тунелът се е срутил или не (или дали бушонът е здрав или не). Ти минаваш по друг път (вземаш ток от габаритите). Това, че минаваш по друг път и стигаш до крайната цел, не значи че тунелът се е срутил или че не се е срутил. За да разбереш - трябва да провериш самия тунел. Така... Вземи ела на една среща на форума в неделя...
      Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
      Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
      Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

      Коментар


        Колега пуска нова тема, която започва така:
        chakarow написа:
        Извинявам се ако не съм уцелил темата.

        Коментар


          Ewing написа:
          ... като наближа 10000км и маслото се разреди. Като сложа новото (масло) сумати време двигателя работеше мазно мазно.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            kluchar написа:
            Добе е магистралата Някои места вярно колата все едно колата е разбита тресе много леко

            Коментар


              ogi28b написа:
              todorshalev, дойде ли ти?
              Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
              Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
              Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

              Коментар


                Е това е върха!
                stanislavdanailov vaprosa Мие 2 Динамо smenqm ZA 5 meseca , Лагерите zaminava chuva SE SE Едно hidravlikata zaminava Едно viiene OT Kakvo Moje дасе poluchava ТАКА
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  chemomche написа:
                  П.п. сега като гледам, май ми липсва средната част на кората под двигателя, възможно ли е да е от нея?
                  Не знам аз от кора под двигателя да тресе при ускорение над 100км/ч Yellow_Flash_Colorz_PDT_05п.с. по-скоро от липсата и.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    Atanas71 написа:
                    Имам един въпрос, освободен ли е двигателя става въпрос за клапаните при скъсване на ангренажния ремък на Фиат Добло 1.2 V8 65к.с.Криви ли клапани или има освобождението?
                    Е на тоя мотор му се казва звяр
                    Войната по пътищата не спира! Карай умно, стигни жив!

                    FIAT Bravo_SX 1.6 16v 103 hp '97 + АГУ LOVATO

                    Коментар


                      S_BANKOV написа:
                      Задни маркучи да си сменял? - питам дали не си сложил случайно рикамби като марка?
                      Ааа, едва ли са рикамби. Сигурно са спеър партс или в най-лошия случай - обикновени пиес дьо рошанж. Примерно.

                      Коментар


                        slav4o_p написа:
                        Няколко часа след това маркучите бяха заменени с нови (марка Рикамби).
                        И ти ли, Бруте? Ама кажете кой е вносител на тая марка, че да ходя да преговарям за отстъпки за форума? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                        Коментар


                          zlatanov4eto написа:
                          Здравеите !!! Имам фиат стило 1.9 JTD 115 изведнаж както си карах ми загря като проверих какав е проблема се оказа че водата отива вав двигателя !!! Свалих главата (изшлаифахме я )смених гарнитура но се оказа че не е от това ако има някои някакви предложения да пише пробвах и сас топлообменника но и от него не е
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            pplk написа:
                            zlatanov4eto написа:
                            Здравеите !!! Имам фиат стило 1.9 JTD 115 изведнаж както си карах ми загря като проверих какав е проблема се оказа че водата отива вав двигателя !!! Свалих главата (изшлаифахме я )смених гарнитура но се оказа че не е от това ако има някои някакви предложения да пише пробвах и сас топлообменника но и от него не е
                            и мен това ме уби,човека си кара с нова глава ама има и друго,не иска само нафта треба и вода..
                            Kара фиат стило 1.2..16v.2002г.Преди Фиат пунто 1.2 8V,2001г,Опел кадет 1.6i(газ)1988г.Лада 1500 чиста!1977г.

                            Коментар


                              ogi28b написа:
                              slav4o_p написа:
                              Няколко часа след това маркучите бяха заменени с нови (марка Рикамби).
                              И ти ли, Бруте? Ама кажете кой е вносител на тая марка, че да ходя да преговарям за отстъпки за форума? Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                              Оги звънни в някой магазин за части и питай за маркучи, и по точно каква е марката им.обаче искам цитирана цялата кореспонденция.пп много добре знам какво означава RICAMBI ORIGINALI
                              Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                              (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                              Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                              Коментар


                                Еее, какво, ако някой неграмотен служител ми отговори, че марката е Ricambi Originali, за меродавно ли ще го считаме? Дай да си наричаме нещата с истински имена, че другото е по-кофти - ще иде някой колега да пита за марката Рикамби и ако е някой по-грамотен продавач, ще падне от смях.

                                Коментар

                                Working...
                                X