Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мисля ,че вече го прави нарочно.
    kluchar написа:
    Вия сигурно много сте зубрили та сте научили буквите. Все ще се намери някой да пише нещо не по темата .
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      Конкурент:
      samba.1982 написа:
      миакои да има палната версиа на мултиецускан или лоудер за неиа аз сам с кабел ккл ва ваг носам сас старата фиатецускан а тиа не хвашта 1.4 12в на браво благодариа предварително

      Коментар


        nsn написа:
        veskobravo написа:
        Сутринта под колата имаше огромна локва антифриз.Капе от дясната страна...
        вдигни капака и погледни някой маркуч да не се е скъсал,а и водната помпа е от дясно
        Следва зашеметяващият въпрос:
        muns61 написа:
        Кое дясно - като седнеш в колата, или като застанеш пред нея и вдигнеш капака?
        Колко много десни страни може да има един автомобил, без да подозира човек.

        Коментар


          [b:6847ca9e35]
          FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            cveiba написа:
            Тва са дивтунки .

            Коментар


              durer написа:
              Моля някой ако има напред става от това да ми пише,за мое успокоение.

              Коментар


                aleks_9671 написа:
                Имам Фиат Браво Бензинов двигател. Мисля да му сложа дизелови скорости...
                янко написа:
                На брава 95г бях сложил кутия от брава 2000г и ефекта беше положителен...

                Коментар


                  "Колега, на моето Типо бяха сменявали стъклото като го бяха докарали"Винаги съм се чудел на хората пишешещи във форума защо така изкълчват българския език. И аз може да не съм 100% грамотен, но вместо СМЕНЯМ да пишеш СМЕНЯВАМ, нещо не ми се връзва от никъде.http://rechnik.info/сменямhttp://rec...явамВъв всички случаи смяням за мен е правилният глагол.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар


                    NikMar написа:
                    Във всички случаи смяням за мен е правилният глагол.
                    Шегичка, колега! "Сменявам" е характерна грешка за западните говори. Преди и аз го употребявах, но се ожених за източнобългарка и ми го изби от главата.
                    207 тиква автомат
                    новокромаджия 2.4 печка

                    Коментар


                      pplk написа:
                      Шегичка, колега! "Сменявам" е характерна грешка за западните говори. Преди и аз го употребявах, но се ожених за източнобългарка и ми го изби от главата.
                      Перфектно, даже няма нужда да те местят
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        stelian isaev написа:
                        Не винаги е нужно разкодиране. Пиши кво точно ти изписва и как слагаш картите. При мен всичко си върви добре и също по-някога дава грешка
                        207 тиква автомат
                        новокромаджия 2.4 печка

                        Коментар


                          S_BANKOV написа:
                          pplk написа:
                          Шегичка, колега! "Сменявам" е характерна грешка за западните говори. Преди и аз го употребявах, но се ожених за източнобългарка и ми го изби от главата.
                          Перфектно, даже няма нужда да те местят
                          Освен лекия сарказъм, друга нередност не виждам.
                          207 тиква автомат
                          новокромаджия 2.4 печка

                          Коментар


                            qnkov написа:
                            Търся си десният подкалник, но търся само крайната част от него. Тази дето защитава да не се хвърга към фаровете. Тя е една малка част и май само тя се разглабяше от целият подкалник. Сещате се. Също така търся тубичката за чистачките. Да е в перфектно състояние без нищо строшен и да няма течове или някакви селски спойки на дупки по нея.
                            naskospii написа:
                            парво да попитам колко кв.кабели ми трават и понеже съм халхабер и нищо неразбирам доста имфо има в нета че чак грещна как и по какав начин се вързва става дума за следните неща които си купих и дали ще ми върщат работа задна линия се търси още но незнам тоя усилвател можели поне баса да захрани или предната линия и баса предна задна как да го комбинирам някакви савети ?? които знае колко храни реални които разбира да помага благодаря предварително и нека които наистина е наясно да пище
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              kluchar написа:
                              Няма ли място за кутия с обикновен филтър. Колбата ще литне :D
                              ХвърчЪт нек’ви колби...
                              00' Bravo 105 JTD

                              Коментар


                                kluchar написа:
                                Може да сложиш емулотр за сондата и реле за дюзата да е прекъсва.
                                Не съм срещал такъв потребител в нито един форум.
                                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                                Коментар

                                Working...
                                X