Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    kluchar написа:
    Моя РС беше с платка постария модел има и дъна с 2COM порта старите модели на воните сигурно не става
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      Tornado написа:
      kluchar написа:
      Моя РС беше с платка постария модел има и дъна с 2COM порта старите модели на воГОните сигурно не става
      поправих правописната грешка

      Коментар


        budged_3d написа:
        не сам задал въпрос да ное ми беше интересно от какво може да е благодаря
        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

        Коментар


          Да, да, Диди, ти се смееш, но видя ли какъв е отговора."Пхаххаха аа и моито да се оправи де само (без да сменям лагера и съединителя) :д ама не се оправя :Д точно потъна просвири и ... бум тряс дум :Ди жилото се разтегна само :Д нетегнах го ,предала са върна на местото си и рекох да паля , бум тряас дум и пак потъна и пак се разхлаби жилото на педала ... :Д"А това не е смешно.И ако съм склонен да приема донякъде Е-то вместа Я, това немога. Не го разбирам.Какво значи :Д, или Ди? Нещо замества ли.Тук настоявам за санкция и ще докладвам.
          Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
          Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
          Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

          Коментар


            drnkk написа:
            nokia 2600 телефона не се включваhttp://..rodavalnik.com/nМикронет слуйч без адаптерhttp://..odavalnik.com/m
            Какво е Микронет слуйч ?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              Питане за ламбада контрол ламбада, ламбада, ламбада Нека го има и документирано, преди да го поправя.
              Прикачени файлове
              00' Bravo 105 JTD

              Коментар


                Мауко куасика от буизкото минауо. Нема се пуашиш, ко-о-о-пеуе...
                Rizov написа:
                Иди на диагностика - мисля че е уанда( или там както точно се пишеше) сондата !!! Аз имах същия проблем, смених я, сега съм в норми !
                Как да се пише бе, батка? Както се изговаря - така се пише.============================Мани го тва, ами я виж в Жугъла, като пуснеш търсене за "ланда", първият резултат е покъртителен. Виж заглавието, виж форума и виж фрагмента от мнението! Вики как го е изненадала... Мръсницата, тя!
                Прикачени файлове

                Коментар


                  Стига бе, къде ги намирате? Аз явно не ги намирам заради Вас.А колко по-лесно е да се каже: "λ контрол" Тъжно е.
                  Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                  Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                  Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                  Коментар


                    gipsa написа:
                    Здравейте колеги обращам се кам вас за помощ защото останах без идеи от какво може да е проблема.Преди няколко дни ми се наложи да разкача цялата генерация на колата,след което не знам кои дявол ме накара и да отворя свещите за да видя дали всичко при тях е добре ,за мои касмет разбазиках само све6тите на 1-ви и 2-ри цилиндар ,до този момент нямах никакви ядове , те доидоха след това оправих генерацията и за мое голямо изумление колата не работеше като хората започна трудно да пали тресе6е цялата и по-вече от 3000 оборота не мойе да се изфорсира , днес смених двете све6ти и проблема си остава сащия , до 2500-3000 оборота и то смного зор се едно е на по малко цилиндри и не знам на какво може да се далжи ,но само да оточне че не е карана от декември 2011 , а всичко по нея е сменено колата е FIAT PUNTO MK1 95г. Благодаря
                    Fiat Punto 1.1 6Speed

                    Коментар


                      lhristov написа:
                      Какво значи :Д, или Ди? Нещо замества ли.Тук настоявам за санкция и ще докладвам.
                      :Д, или Ди всъщност е ----> :D, само че преведено на български с "Д" вместо "D"
                      Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                      Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                      Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                      Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                      Търси се..

                      Коментар


                        От тема в която се търси глава за ТД 100 колегата предлага от ТД 75 ,и с опция за тестване преди плащане.Наистина ще му трябва много добър специалист с обурудване който ще монтира глава за 30 минути колкото трае теста с такава опция при куриер.
                        angel_zx9r написа:
                        имам от тд75к.с.ако става за 200лв целия мотор ти давампращам по еконт с опция за преглед и тест преди да платиш
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          Тема със заглавие: Запали ми се инсталацията fiat brava 1.4 бензин. Отговор по темата:
                          kluchar написа:
                          Но колата трябва да си пали и да няма проблем Ако нещо откачи буксата и раздели жиците може да си наставиш от здраво до здраво по цветовеИма схема в нета и в книгата за важните неща

                          Коментар


                            Тема за търсене на заварчик и отговор. http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=98421
                            kluchar написа:
                            донеси ги да ги залепим големи ли са
                            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                            Коментар


                              Заглавие на тема:Идея за АЛАРМА от безижечен звънецДа беше написал "лаярлес", кво се мъчиш с тая сложна дума "безжичен"? (Препоръчвам на почитателите на "Бисери от форума" да намерят и да прочетат цялата тема, започва обещаващо. Има изгледи цялата тема да се появи тук. )

                              Коментар


                                vidivaka написа:
                                Здравейте. От преди една седмица си купих фиат брава , но имам проблем с колиметража показва ми обороти , но не и километраж с колку карам , каде е проблема , може ли некои да ми помогне по вапроса.
                                207 тиква автомат
                                новокромаджия 2.4 печка

                                Коментар

                                Working...
                                X