Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БИСЕРИ ОТ ФОРУМА

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    deni_vr1 написа:
    имам и още продутки но тях ще пусна утре пищете ако имате интерес склонен съм и на коментар на някой продукти така че пиатйте
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      Пропукнал си да отбележиш и ПРОДУТКИ
      I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

      Коментар


        avvasilev написа:
        Пропукнал си да отбележиш и ПРОДУТКИ
        :P
        FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          I don't always blow black smoke with my JTD ... but when I do, it's directly into your cooler!

          Коментар


            SKYLINE87 написа:
            Пунтото е жтд 80 от вчера съм с права тръба и ремус отзаде и спортен филтър от каде да си намеря ремап и могали сам да си го монтирам .
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              Това ми хареса: Тема : Задни амуртесйори уно турбоЕдин от отговорите: Влез и разгледай раздела Сервизи и Магазини. Има амортисьори -> амуртесйори -> амортизатори -> ароматизатори -> .... Има всичко.Интересното е, че автора на темата все пак е написал правилно думата "амортисьори" в първия си пост.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                А дали е бил той? :D
                Fiat Bravo 11'97
                1.4 12V A/C

                Коментар


                  kiro_of_the_dayМодератор и член на СФФБРегистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 7457 Местожителство: Кюстендил Пуснато на: Пет,29 Апр 2011,13:04 Ровя половин час и половина в сайта на статистическия институт и не мога да намеря официална информация за процента на годишната инфлация за 2010г. Някой да удари едно рамо?Това, може би колега, прави цял час ? Или немога да смятам ?
                  ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                  FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                  Коментар


                    T_SHOW написа:
                    kiro_of_the_dayМодератор и член на СФФБРегистриран на: 08 Сеп 2005 Мнения: 7457 Местожителство: Кюстендил Пуснато на: Пет,29 Апр 2011,13:04 Ровя половин час и половина в сайта на статистическия институт и не мога да намеря официална информация за процента на годишната инфлация за 2010г. Някой да удари едно рамо?Това, може би колега, прави цял час ? Или немога да смятам ?
                    Това прави точно 45 минути.
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      ванко написа:
                      lubo_Y10 написа:
                      Аз имам подобна измислиотина и от време на време карам Ц класата на бивсиа ми зет и затова те питам-осте ли не си се отървал от него? Са по сериозно:7.5-8 газ пловдивско градско, 6.5-7 навън...
                      От кой да се оттърва, от бившия ти зет ли:")))...

                      Коментар


                        lqmbata написа:
                        Колега с шестограм разглоби таблото при километража първо имаш 5 болчета и като ги удвиеш отвори капака за бушоните и там горе има едно болче за това за въздоха и после махни цялата пласмаса пред келометража и откачи кабелчетата за усилване на светлината и за дигане и сваляне на фаровете и махни пласмасата после имаш 4 болта за келометража и като ги удвиеш уткачи буксите те са 3 одгоре и извади внимателно таблото и щте видиш одзат са крушките ако не се лъжа за температурата са 2 ти ще ги видиш провери дали хубаво прават контакт и повдигни малко езичетата ако имаш други крушки ги смени и после по съштия начин зглоби таблото.На мене ми правеше съштото самоче на скоруста и ас ги смених заштото не бяха изгоряли но им имаше нещо и се оправи проблема. :D
                        marea2.4 написа:
                        Аха ясно.Мерси много Поздрави.

                        Коментар


                          Поне всичко е станало ясно. Или поне така казва другия колега
                          Fiat Bravo 11'97
                          1.4 12V A/C

                          Коментар


                            Ясно или не, важното е че се разбират
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар


                              Ми малко офтопик, но мен пък ме има в бисерите на Тунинг бг, от 15 годишен насам :Dбеше нещо от сорта на "тъкмо се научих да дрифтирам с предно и се обърнах по таван"

                              Коментар


                                Не е ли да си сапьор еднократна употреба...
                                '93 Tipo 1.8 16V 138hp++?
                                '97 Coupe 16VT 262WHP+

                                Коментар

                                Working...
                                X